GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Vērts zināt« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Vērts zināt ·

Vērts zināt

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

- Zvanot uz Londonu, starptautiskais kods ir + 44, tālāk seko desmit ciparu numurs.

- Attālums no Hītrovas lidostas līdz Londonas centram ir 24 kilometri. 15 minūtes ar Hītrovas ekspresi līdz Padingtonas stacijai (Paddington) (15,50 vai 17,50 angļu mārciņas, ja biļeti pērkat vilcienā; 14,50, ja biļeti pērkat internetā www.heathrowexpress.com). Attālums no Getvikas lidostas līdz pilsētas centram ir 45 kilometri. 30 minūtes ar Getvikas ekspresi līdz Vikotrijas stacijai (16,90 angļu mārciņas).

- Noteikti nopērciet elektronisko Oyster Card (www.ticket-on-line.com), Tādējādi izdosies jūtami ietaupīt, pārvietojoties ar autobusu un metro.

- Noderīgas interneta adreses: www.londontouristboard.com; www.urbanpath.com; www.timeout.com/londonwww.seatplan.com (vispatverošs Londonas teātru ceļvedis).

- Londonā manieres ir vissvarīgākās. Šķietami ikdienišķos „labdien", „uz redzēšanos", „lūdzu", „paldies", „kā jums klājas" aizmirst ir nepiedodami. Ja kāds jūs ielūdzis vakariņās savās mājās vai pavadīt savos lauku īpašumos nedēļas nogali, noteikti pēc tam aizsūtiet pateicības kartiņu. Citādi nākamajā reizē vienkārši netiksiet aicināts. Arī, ja saņemat dāvanu, pa pastu būtu jāaizsūta pateicības kartiņa. Nekad nezvaniet vēlu vakarā. Tas nav stils.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: