GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecībasKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

New Road HotelThe GarretTwenty Nevern Square« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur nakšņot · Īsts atradums

The Garret

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

The Garret

The Garret ir Londonas “slepenā adrese”. Mazs, diskrēts, bohēmisks dzīvoklītis virs leģendārās Londonas kafejnīcas/kluba The Troubadour, kur cita starpā Londonā pirmoreiz koncertējis Bobs Dilans. Regulāro The Troubadour cienītāju vidū bijis arī Džimijs Hendrikss, Pols Saimons, Led Zeppelin un, kaut nu jau labs laiciņš, kopš nomainījušās paaudzes - dumpīguma auru The Troubadour nav zaudējis joprojām. Kafejnīcas interjeram un atmosfērai savā ziņā iemiesojot tādu Rolling Stones ekvivalentu, kas ar gadiem tikai iegūst smeķi. Un tajā mirklī, kad iegriezīsieties še pēc The Garret atslēgām, uzskatiet, ka vismaz uz pāris dienām esat šim visam  piederīgi.

Līdzīgi kā The Troubadour arī mazajam dzīvoklītim piemīt  riktīgs patinas smeķis – vien sienas delikāti klusē. Un labi vien ir! Augšup vedošās kāpnes ir šauras un stāvas, savukārt pa dzīvokļa logiem paveras skats uz Londonas jumtiem. Kaut atrodaties Čelsijas bohēmiskākajām galā – Earl's Court, āra skaņas te tikpat kā nenonāk. Turklāt guļamistaba ir sētas pusē  - ar piesātināti sarkanām sienām un pašu ērtāko (un augstāko) Filipa Starka gultu pasaulē. Tās izmēri arī ir pietiekami cienījami 2,5 m2. Antīkas mēbeles, spoguļi visdažādākajās vietās un rakursos, pietiekami liela vannasistaba, skapītis aprīkots ar visu nepieciešamo SOS, ja nu pie jums ierodas ciemiņi... Dzīvojamā istabā ir arī neliela virtuves daļa, plīts gan nav, taču, ja nu galīgi negribas nekur doties, pat līdz apakšstāva kafejnīcai nē – vakariņas varat pasūtīt arī no turienes. Ja ceļojat kopā ar bērnu, sofu dzīvojamā istabā viegli pārvērst par gultu. Turpat ir arī LCD TV ar DVD spēlētāju, skaļruņi Ipod un grāmatplaukts ar vienkārši izcilu grāmatu izlasi – jebkādam noskaņojumam. Un, protams, bezvadu internets. Bet pats galvenais – Londonas naktsmītnēm gana tīkama cena, turklāt, ja paliekat še trīs naktis, trešā ik pa mirklim tiek piedāvāta par puscenu.

263-267 Old Brompton Road

London SW5 9JA
www.troubadour.co.uk

08/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: