GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecībasKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

New Road HotelThe Ned HotelCitizenM Tower of LondonThe Hospital ClubThe BeaumontThe BeaumontThe Exhibitionist HotelMondrian HotelThe GarretDorset Square HotelTown Hall Hotel & ApartmentsRough LuxeAndaz Liverpool StreetTwenty Nevern SquareThe Soho HotelOne AldwychThe LevinHam YardBlakesSandersonSt. Martin's Lane« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur nakšņot ·

One Aldwych

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

One Aldwych

1907. gadā Charles Mewes un Arthur Davis (viņi arī atbildīgi par Ritz Londonā un Parīzē) celtais nams joprojām ir viens no slavenākajiem karaļa Edvarda laika (1901.- 1910.) neobaroka arhitektūras paraugiem pilsētā un ne velti iekļauts britu mantojuma sarakstā. Sākotnēji The Morning Post laikrakstam paredzētājā ēkā šobrīd atrodas 105 pieczvaigžņu viesnīcas istabas, padarot One Aldwych par atpazīstamu un ļoti cienījamu luksusa, labas gaumes un stila piemēru. Pat tā atrašanās vieta ir ideāla - pavisam netālu no Covent Garden operas nama.
One Aldwych galvenais trumpis nav tālu jāmeklē - pretēji vairākumam citu viesnīcu, kuru vestibilus okupējusi tur dzīvojošo klientu burzma un nemitīgā rosība, šīs viesnīcas lobijs un tajā esošais bārs ir kas pavisam īpašs. Ne jau tikai tamdēļ, ka atrodas nostāk no viesu uzņemšanas telpas, radot patīkamu gaisotni sarunām, bet galvenokārt iespaidīgā interjera dēļ. Milzīga, kokā veidota airētāja skulptūra, šķietami bezgalīgi augsti griesti un lieli, plaši logi, kas saules gaismai ļauj ieplūst teju pat dienas vēlākajās stundās. Tam visam pa vidu ērti samta krēsli, ziedu kārtojumi un pieklusināta mūzika. It kā grezni, taču nezaudējot siltumu un mājīgumu.
Lai arī istabas nav lielas, tajās pārdomāta katra detaļa. Stilīgi, mūsdienīgi un vienlaikus ērti un praktiski. Dažviet interjerā izmantots akmens, ko atdzīvina siltie toņi un teju neskaitāmas gaismas koncepta variācijas. Ļoti labas gultas, apkalpošana un brokastis (cenā nav iekļautas). Turklāt One Aldwych ir arī sava laikmetīgās mākslas kolekcija, kuras daļa rotā arī istabas un apartamentus. Starp citu, šīs pašas ēkas pagrabstāvā atrodas ļoti labs kokteiļu bārs, kas gan nav saistīts ar viesnīcu.

Cena no £195

One Aldwych London WC2B 4RH
Tel: 020 7300 0500 / Fax: 020 7300 0501
Email: reservations@onealdwych.com
www.onealdwych.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: