GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecībasKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

New Road HotelThe Ned HotelCitizenM Tower of LondonThe Hospital ClubThe BeaumontThe BeaumontThe Exhibitionist HotelMondrian HotelThe GarretDorset Square HotelTown Hall Hotel & ApartmentsRough LuxeAndaz Liverpool StreetTwenty Nevern SquareThe Soho HotelOne AldwychThe LevinHam YardBlakesSandersonSt. Martin's Lane« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Kur nakšņot ·

The Exhibitionist Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

The Exhibitionist Hotel

Nodēvēt viesnīcu par “ekshibicionisti” ir gana drosmīgi un vienlaikus trāpīgi, īpaši ņemot vērā, ka viesnīcās ne viens vien homo sapiens atļaujas to, kas paša mājās ir svētākais tabu. Par tādu sīkumu kā līdz neprātam savandīta gulta pat nerunāsim... The Exhibitionist atrodas Dienvidkensingtonā – netālu no Viktorijas un Alberta un Dabas un vēstures muzeja. Viesnīcas mājvieta ir vēsturisks 18. gadsimta nams, kas savulaik celts karaliskās ģimenes vajadzībām.

Foto: The Exhibitionist HotelFoto: The Exhibitionist HotelFoto: The Exhibitionist Hotel

Visas iespējamās ekshibicionisma tieksmes še izspēlētas ar humoru – viesnīca vienlaikus darbojas arī kā izstāžu zāle (tajā ir astoņas mākslas galerijas), turklāt atšķirībā no savām līdziniecēm (aktuālā mākslas tirgus “pļaujas laikmeta” apstākļos ne viens vien hotelis pārtapis savu īpašnieku mākslas kolekciju “šovrūmā”, dīžājoties ar iespaidīgiem vārdiem), savas telpas atvēlot jauniem un daudzsološiem māksliniekiem, kam eksponēšanās šajā visnotaļ prestižajā rajonā, iespējams, var kļūt par izšķirošu karjeras platformu.

Savā ziņā mākslas objekts ir arī pati viesnīca, kuras interjers kalpojis par “baltu audeklu” visneprātīgākajām radošajām izpausmēm. The Exhibitionist ir 37 istabas un jau trendy statusu iemantojis bārs Abstract.

8-10 Queensberry Pl, London SW7 2EA
www.theexhibitionisthotel.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: