GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Vīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Labākās picasKur iepirktiesMaršrutiVērts zinātFitnessInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca DepotHeuer am KarlsplatzGasthaus Pöschl (Immervoll)PalmenhausOswald&KalbIndochine21Do&Co Albertina« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · austrija · Vīne · Kur paēst · Laba izvēle

Gasthaus Pöschl (Immervoll)

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Gasthaus Pöschl (Immervoll)

Vietējo jau izsenis iecienītā ēstuve Immervoll, īpašniekiem pašķiroties, tagad iemantojusi nosaukumu Gasthaus Pöschl, taču citādi te joprojām viss ir kā agrāk - absolūti demokrātiska atmosfēra un vienmēr ļaužu pilns. Nelielās ēstuves īpašnieks ir aktieris, vienlaikus arī lielisks šefpavārs Hanno Pöschl. Nemainīgi uzticams ir arī ēdienkartes fundaments - Vīnes tradicionālā virtuve ar nelielu itāliešu virtuves piedāvājuma piešprici. Interjers ir vienkāršs un neuzkrītošs, viesiem vienlīdz labi jūtoties gan pie bāra letes, gan nelielajiem koka galdiņiem.
Gasthaus Pöschl galvenais trumpis nenoliedzami ir cenu un kvalitātes samērīgā attiecība un autentiskas vīniešu pusdienu vietas atmosfēra, ko ik dienas šeit bauda vietējā radošo industriju pārstāvju publika.
Pēc vietējo uzskatiem Gasthaus Pöschl baudāma pati izcilākā Vīnes šnicele (17,50 EUR), un jāatzīst, ka, lai gan Vīnes šnicele gandrīz nekur pilsētā nav peļama, vecajā Immervoll tā patiesi aizvien ir pirmšķirīga. Arī rukolas-avokado salāti šeit baudījumam padodas svaigi un kraukšķīgi, mērce - garšbagāta, desertu izvēle - daudzpusīga, bet vīnu glāzēs, piemēram, Grüner Veltliner vai Riesling, iespējams baudīt zem 4 EUR cenu zīmes.

Weihburggasse 17

11/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: