GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Vīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Labākās picasKur iepirktiesMaršrutiVērts zinātFitnessInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Cafe SperlZum Schwarzen KameelLoos American BarCafe HawelkaCafe Landtmann« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · austrija · Vīne · Kur paēst · Leģendāra klasika

Cafe Sperl

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Cafe Sperl

Vīne ir kafejnīcu šūpulis un, kaut laika patinas pluinīta, to senā aura joprojām nav zudusi. Teju katrā no vēsturiskajām Vīnes kafejnīcām savulaik biežs viesis bijis kāds slavena uzvārda īpašnieks - vai tas būtu Vitgenšteins, Trockis, Freids vai kāds no klasiskās mūzikas dižgariem, un teju katra kafejnīca var lepoties ar savu īpašo stāstu, kas lielākoties nav palicis nesadzirdēts arī lielai daļai pilsētas viesu, tāpēc jo bieži pilsētas atklājēju vidū noris sāncensība: kurš atradīs pašu autentiskāko Vīnes kafejnīcu, uz kuru taku vēl nebūtu ieminis tūristu spiets. Kaut, protams, tā sen vairs ir tikai ilūzija - vienkārši vienas takas varbūt ir vairāk iemītas par citām. Leģendāro kafejnīcu plejādē sava vieta ir arī Cafe Sperl, kas savulaik kalpojusi par Vīnes Secesijas mākslinieku "viesistabu". Durvis vērusi 1880. gadā - ar koka vējtveri pie ārdurvīm, čīkstošo koka grīdu un marmora galdiņiem, tā joprojām glabā 19. gadsimta auru. Tiesa, šodien atvaļināti, bet aizvien majestātiski dīkā stāv spēļu kauju veterāni - veci biljarda galdi, bet vietām traipiem klātās sienas un apskrambātās galdu malas liek domāt, kā savulaik pie mājas vīna pudelēm šeit tikuši lemti un izcīnīti pilsētas likteņi.
Cafe Sperl ir lieliska vieta, kur par draudzīgu cenu nobaudīt aizvien piedāvājumā esošo mājas vīnu, tradicionālo zoss krūtiņu ar sarkanajiem kāpostiem, milzīgu salātu porciju un kādu no lieliskajiem Vīnes desertiem. Un izlasīt svaigāko dienās avīzi, jo arī tas pieder Vīnes kafejnīcu rituālam un Cafe Sperl tās pārstāvētās sevišķi plašā klāstā.

Gumpendorfer Straße 11
A - 1060 Wien

www.cafesperl.at

 

11/2011

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: