GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Vīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Labākās picasKur iepirktiesMaršrutiVērts zinātFitnessInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Cafe SperlZum Schwarzen KameelLoos American BarCafe HawelkaCafe Landtmann« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · austrija · Vīne · Kur paēst · Leģendāra klasika

Zum Schwarzen Kameel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Zum Schwarzen Kameel

Restorāns Zum Schwarzen Kameel jeb "Melnais kamielis" pieder Vīnes gastronomijas ainas klasikai un vienmēr bijis ievērojamāko gourmet apskatnieku uzmanības lokā, tostarp bez ievērības nav atstāts arī S.Pellegrino - pasaules 50 labāko restorānu topa lapās. Taciņa „Pie melnā kamieļa" ir labi iestaigāta jau no 17. gadsimta, kad Zum Scwarzen Kameel vēra durvis kā eksotisku garšvielu un ēdienu veikals, savukārt 19. gadsimtā tajā no stīvā aristokrātu galma slēpās muižnieki - jau atraisītā vīna tavernas gaisotnē, bet 20. gadsimta sākumā Zum Schwarzen Kameel ieguva savas šodien tik klasiskās Jūgendstila aprises un izslavētas Vīnes garšu virsotnes slavu. Tāpēc rezervācija šeit uzskatāma par obligātu, lai gan entuziasti var mēģināt spēlēt „laimes spēli ar galdiņu atbrīvošanos" un tikmēr kavēt laiku Zum Schwarzen Kameel priekštelpā, kas darbojas kā Venēcijas bacaro stila krogs, un pie vīna glāzes baudīt dažnedažādākās uzkodas. Bagātīgo un dažādu zemju pārstāvēto vīna izvēli šeit iespējams pa malkam vien nobaudīt pasūtot vīnu glāzēs.
Apkalpošana Zum Schwarzen Kameel ir uzmanīga, ar tādu īstenu patinas smaržu. Izņemot ik pa laikam iemaldījušos tūristus, ir sajūta, ka gan publika, gan personāls lielākoties viens otru pazīst jau gadiem.

Bognergasse 5
www.kameel.at

 

11/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: