GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Vīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Labākās picasKur iepirktiesMaršrutiVērts zinātFitnessInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca DepotKafejnīca SpelunkeSkopik&LohnPizza MariZweitbesterGlacis BeislHeuer am KarlsplatzMotto am FlussCafé WestendAidaCafe Am Heumarkt Café SchwarzenbergCafe SperlZum Schwarzen KameelGasthaus Pöschl (Immervoll)Cafe PruckelCafe KorbKleines cafeLoos American BarCafe HawelkaCafe LandtmannOsterreicher im MAKMottoOrlando di CastelloFabiosVestibülPalmenhausOswald&KalbIndochine21Do&Co Albertina« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · austrija · Vīne · Kur paēst ·

Cafe Am Heumarkt

Autors: Monika Pormale0 ATSAUKSMES

Otrpus Vīnes pilsētas parkam (Wiener Stadtpark) - Heumarkt un Johannesgasse ielu stūrī mājo Cafe Am Heumarkt. Laiks tajā ir aizķēries un aizmirstība kafejnīcu tikpat kā jau aprijusi. Atsevišķi zinātāji šo vietu jums ieteiks kā kaut ko neticamu, kā brīnumu, kas neizprotamā kārtā vēl aizkavējies pilsētas centrā.
Cafe Am Heumarkt cilvēku nav tik pat kā nekad, šeit sastapsiet vienīgi kādu studentu, kas lielajā L veida telpā ieslēpies augsto dermatīna krēslu atzveltņu aizsegā (šeit labi var mācīties un lasīt, jo nekad neskan radio un mūzika).
Kamēr pie attālākā galda oficianti dīki spēlē šahu, pavērojiet uzmanīgāk parketā izstaigātās bedres un takas, ar acīm izkausējiet putekļu kārtu - zem tā visa ir īstena pils greznība! Juzdamies viegli iztraucēti, pēc brīža jums pievērsīsies arī oficianti - iespējams, ar ne pirmā svaiguma, pēc Vīnes šniceles klapēšanas, asiņainu priekšauta malu. Taču tas ne brīdi neizraisīs nepatiku, tikai sajūtu it kā jūs caur noputējušu stiklu raudzītos svešādā dzīvē.
Cafe Am Heumarkt noteikti nogaršojiet ārkārtīgi gardo Kaiserschmarrn - plāno pankūku ar ievārījumu un pūdercukuru.

Café Heumarkt
Am Heumarkt 15
A-1030 Vienna

 

11/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: