GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Vīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Labākās picasKur iepirktiesMaršrutiVērts zinātFitnessInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca SpelunkeZweitbesterMottoOrlando di Castello« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · austrija · Vīne · Kur paēst · Trendy

Kafejnīca Spelunke

Autors: 0 ATSAUKSMES

Kafejnīca Spelunke

Tieši iepretim Žana Nuvēla projektētajai Sofitel viesnīcai, kuras viena no ogām ir šveiciešu mākslinieka Papilotti Rista phihodēliskais jumta bāra griestu gleznojums, nesen durvis vērusi kafejnīca ar ne mazāk mākslinieciski izaicinošu interjeru. Tā autors ir graffiti mākslinieks Akira Sakurai – Spelunke interjeram savdabīgi saspēlējoties ar turpat netālu esošā Donavas kanāla malas spontānajiem urbāno pludmaļu graffiti. Tiesa, līdzīgi kā graffiti no huligāniskas ielu mākslas šobrīd kļuvis par pilntiesīgu mākslas tirgus sastāvdaļu un kolekcionāru iekāres objektu, arī Spelunke virtuozi izspēlē stilu kontrastu sajūtu – pārējo telpu ietērpjot dizaineru lampās, zaļos ādas krēslos un nevainojamas kvalitātes koka galdos. Un kaut “dizaina tualešu” laiks, kuru savulaik aizsāka Filips Starks, šķiet, nu jau kādu brīdi pieder pagātnei, Spelunkepamanījies izcelties arī šajā nišā. Katrā ziņā nokļūšana telpā “ar sirsniņu” še ir īsteni digitāls piedzīvojums.

Jāteic, Donavas tuvums iespaidojis arī Spelunkevirtuvi, kurā dominē izteikts jūras akcents, un, protams, neiztrūkst arī Austrijas gastronomijas scēnas klasika – Vīnes šnicele. 

1,Taborstraße 1

spelunke.at

Foto - Anothertravelguide.com

05/2018

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: