GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Vīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiVērts zinātFitnessInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Das TriestHotel Rathaus Wine & Design« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · austrija · Vīne · Kur nakšņot ·

Hotel Rathaus Wine & Design

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Hotel Rathaus Wine & Design

Viesnīca, kuras koncepta pamatā ir vesela filozofija. Proti, vīns. Un tas jūtams ik uz soļa - vīna siers brokastu bufetē, tā dēvētie vīna guglhupfs (kēksam līdzīgas kūkas) pie kafijas tases un vīna kosmētika. Taču galvenais šarms slēpjas 39 viesnīcas numuros, no kuriem katrs nosaukts kāda vadoša Austrijas vīna ražotāja vārdā. Divas (lielās) pudeles attiecīgā vīna atrodamas arī istabas mini-bārā, turklāt par ļoti labu cenu - vidēji 14 eiro.
Hotel Rathaus Wine&Design ierīkots kādā vēsturiskā Josefstadt rajona namā, pašā Vīnes centrā, pavisam netālu no muzeju kvartāla un pilsētas mērijas. Viesnīcas saimnieku pārziņā ir arī Rosen Villa hotelis un Pfefferschiff restorāns Zalcburgā. Lai gan apzīmējums - „dizaina pērle", būtu pārlieku skaļš, Fleischhaker ģimene nenoliedzami savam Vīnes īpašumam centusies piešķirt unikālu raksturu. Katras istabas interjers ir atšķirīgs, sākot no pilsoniskākām, beidzot ar augstākajiem interjera standartiem atbilstošiem, stilīgiem buduāriem. Vīna lounge jeb neliels un ļoti jauks iekšpagalms, kas tā vien vilina iegādāties kādu labu sarkanvīnu, lai turpat saulītē pamielotos ar našķiem no siera plates un pāršķirtu kārtējo avīzes lapu. Visbeidzot pārsteidzošās brokastis! Iespējams, labākās, kādas pieczvaigžņu hotelī nācies baudīt. Organiski, pašu gatavoti džemi, aptuveni 10 medus šķirnes, neskaitāmas tradicionālo austriešu biezpiena sieru variācijas, pastētes, pīrāgi, svaiga maize un sulas. Sajūta gluži kā mājās, kad nama saimniece teju pati pagatavojusi bagātīgo maltīti. Viss smaržo un kārdina... Taču Hotel Rathaus Wine&Design lielākā vērtība ir un paliek vīni. Kolekcija ir patiešām iespaidīga! Tajā atrodami ne vien augstvērtīgākie Austrijas, bet arī pasaules šedevri.
Starp citu, uz viesnīcu iespējams pasūtīt divriteni. Proti, tā vietā, lai klīstu cauri pilsētai, izmisīgi meklējot nomas punktus, to nogādā turpat pie Hotel Rathaus Wine&Design sliekšņa. Nekādas dokumentu kārtošanas, pases kopijas vai tml. Vienkārši pieskaitiet viesnīcas rēķinam!

Numuru cenas no 118 eiro

Lange Gasse 13, 1080 Vienna, Austria
Tel.: ++43 (0)1 400 11 22
Fax: ++43 (0)1 400 11 22 - 88
E-mail: office@hotel-rathaus-wien.at
www.hotel-rathaus-wien.at

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: