GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Antverpene

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Vērts zināt« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · beļģija · Antverpene · Vērts zināt ·

Vērts zināt

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Vērts zināt

- No Rīgas Antverpenē visērtāk nokļūt, ar airBaltic lidojot uz Briseli, tad turpat lidostā iesēsties autobusā (kursē vidēji reizi stundā, biļetes cena 8 eiro) un, atkarībā no satiksmes, vidēji 40 minūšu laikā būsiet Antverpenē. Otra iespēja - no lidostas ar vilcienu doties līdz Briseles centrālajai stacijai un tur pārsēsties vilcienā, kas ved uz Antverpeni. Attālums no Briseles Zaventem lidostas līdz Antverpenei - 53 kilometri.

- Neraugoties uz savu modes pilsētas statusu Antverpenes veikali neapgrūtina sevi ar pārstrādāšanos, durvis verot laikā no 10.30 līdz 11.00, bet plkst. 18.00 jau lielākā daļa ir slēgti.

- Lielāko daļu ielas modes jeb streetstyle brendu meklējiet Kammenstraat; avangardiskākās mākslas galerijas - Verlatstraat; antikvariātus - Kloosterstraat; vislielāko dizaineru zīmolu koncentrāciju - Lombardenvest.

- Noderīgi pilsētas taksometru tālruņi:

DTM Taxis - 03 366 66 66
AntwerpTax - 03 238 38 38
Metropole - 03 231 31 31
No Antverpenes līdz Briseles lidostai, taksometram ir fiksētais tarifs - 60 eiro.

- 2007. gads Antverpenē ir īpašs, jo 17. novembrī pēc 2,5 gadu rekonstrukcijas durvis ver Flāmu opera (Vlaamsche Opera), kura šogad svin 100 gadus - kopš pirmā uzveduma.

www.vlaamseopera.be

- Jau kopš 1998. gada, ar Flāmu modes institūta gādību septembra sākumā 10 dienas Antverpenē parasti notiek tradicionālais konkurss Vitrine, kurā piedalās lielākā daļa modes veikalu, dizaineru un studentu, - pilsētas veikalu skatlogus pārvēršot īstenos mākslas darbos. Šim notikumam par godu tiek radīta arī īpaša pilsētas karte, kurā fiksēti galvenie objekti.

www.modenatie.com

- Pasaulē nav daudz pilsētu, kas mīl savus dizainerus tā kā Antverpene, viņu veikalus - līdzās muzejiem un galerijām, ieceļot pilsētas galveno tūrisma objektu statusā. Viens no labākajiem pilsētas ceļvežiem ir Flāmu Modes institūta radītā Antwerp Fashion Map (1,50 eiro) - neliela un ļoti ērti lietojama grāmatiņa, kas piedāvā 5 „modes pastaigas" - 5 pilsētas rajonos. Tajā atradīsiet gan detalizētu karti, gan visus ievērības vērtos objektus - no modes un dizaina veikaliem līdz grāmatnīcām, muzejiem un galerijām.

- Noderīga adrese:

www.visitantwerpen.be

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: