GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Brisele

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Labākie frī kartupeļiKur iepirktiesUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLabākie ceļvežiInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Organiskās virtuves restorāns OficinaLolaBelga Queen« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · beļģija · Brisele · Kur paēst · Trendy

Belga Queen

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Belga Queen

Antuāns Pinto ir viena no Briseles restorānu ainas pazīstamākajām personībām. Savulaik studējis arhitektūru un, lai apmaksātu mācības, strādājis par pavāru dažādos restorānos. Viņam ir savs arhitektūras un dizaina birojs Pinto&Co, kura kontā ir vairāk kā 50 projektu. To vidū arī restorāni un viesnīcas. Belga Queen ir sava veida flagmanis Pinto radošajā buķetē. Restorāns iekārtots bijušā 18. gadsimta bankas ēkā, tās fasādei ir nacionālā pieminekļa statuss. Interjers ir iespaidīgs - pirmajā stāvā liela zāle ar stikla jumtu, kolonnām, augstiem griestiem un Beļģijas provinču ģērboņiem. Viesmīļiem lieli, balti raupja auduma priekšauti - sasieti dizainiski pretenciozi. Galda virsmā iestrādāta gaisma. Tāda izteikti trendy vieta ar atbilstošu publiku. Apakšstāvā agrākās bankas seifa telpas pārvērstas cigāru bārā un launžā. Ienākot pa kreisi ir austeru bārs ar augstiem galdiem un krēsliem. Izcila austeru izvēle!
Restorāna devīze ir Made in Belgium, visi produkti, kas tiek izmantoti ēdienu gatavošanā, ir no Beļģijas. Taču interpretācija ir vairāk laikmetīga nekā tradicionāla. Noteikti jāpasūta jūras veltes, kas te ir tiešām izcilas. Un desertā trīs šokolādes veidu muss - baltās, brūnās un melnās. Tik intensīvs un sātīgs, ka noteikti pietiks diviem. Tiesa, kā jau izteiktās trendy vietās, virtuve nav galvenais iemesls, kālab šeit iegriezties.

32, rue du Fosse-aux-Loups

www.belgaqueen.be

 

01/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: