GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Brisele

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Trendy· Labākās kūkas· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Eko stils· Mūzika· ZiediUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLabākie ceļvežiInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Rue Dansaert apkaimeSolebox« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · beļģija · Brisele · Kur iepirkties · Trendy

Rue Dansaert apkaime

Autors: 1 ATSAUKSME

Rue Dansaert apkaime

Tādu piedāvājuma ziņā izcilu, vienlaikus mazu un šarmantu veikaliņu un kafejnīcu koncentrāciju kā Rue Dansaert apkaime Briselē tik nelielā teritorijā diezin vai atradīsiet daudzās citās Eiropas galvaspilsētās. Ne velti tā tiek dēvēta arī par Briseles stila oāzi. Rajona centrālā dzīsla ir Rue Antoine Dansaert un no vienas puses to iezīmē Place St.-Géry, bet no otras place Staint Catherine. 19. gadsimtā šī bijusi tirgotāju teritorija, apkārtnes ielu nosaukumiem joprojām godinot rūpalus, kas savulaik še plaukuši un zēluši un reliģiskās konfesijas, kas še reiz radušas savu mājvietu (Saint Catherine Square, Carthuisia Ramparts u.c.).

Vēsturiskie apartamentu nami joprojām uzticami pilda savas funkcijas, savukārt agrākās industriālās ēkas šodien pārtapušas kafejnīcās, galerijās un stila veikalos. Rajona simboliskā sirds ir beļģu modes veikals Stijl, kas še atrodas jau no 1984. gada un savulaik kļuva par pirmo beļģu dizaineru veikalu Briselē. Tā īpašniece - Sonia Noël, uz beļģu modes skatuves jau iemantojusi vizionāres un leģendas statusu, jo tieši viņa bija pirmā, kas savulaik uzdrīkstējās investēt beļģu dizainā. Stijl joprojām kā barometrs seko visam beļģu modē notiekošajam, līdzās jau klasiķu statusu ieguvušajiem eksponējot arī spilgtākos jaunos beļģu modes vārdus. 

 “Beļģi ļoti lepojas ar saviem dizaineriem, un cik vien iespējams nēsā viņu radīto apģērbu,” Anothertrvelguide.com saka Sonia. “Taču šodien viss ir kļuvis daudz mierīgāks. Trakulīgas lietas pārdot ir salīdzinoši daudz grūtāk nekā agrāk, publika nav tam gatava. Cilvēki mūsdienās kļūst arvien praktiskāki. Piemēram, Ann Demeulemeester klientes šodien ir biznesa sievietes." 

Pirms pāris gadiem uz šīs pašas ielas – vien pārdesmit metrus tālāk, Stilj atvēra arī vīriešu modes veikalu. Un, flagmanim cienīgi, soli pa solim tas kā mušpapīrs pievilcis arī citus, padarot šo rajonu par savveida pilsētu pilsētā, kur koncentrētā veidā rodams viss Briseles radošais zieds. Turklāt viss še ir 5-8 minūšu kājāmgājiena attālumā un lielākā daļā mazo bodīšu iegriežoties gandrīz vienmēr sastapsiet arī to īpašniekus, tādējādi iepirkšanās pieredzi padarot daudz personiskāku.

Tieši iepretim Stiljmitinās Hatshoe– galamērķis kurpju fetišistiem. Savukārt tieši tam blakus burtiski pirms pāris dienām iemājojis jauns galamērķis dabiskās kosmētikas cienītājiem – Labelchic, maza, laikmetīgam buduāram līdzīga oāze, kur atradīsiet īstenu dabiskās kosmētikas nišas brendu esenci. Tostarp Kalifornijā dzimušo In Fiore, kura produkti tapuši sevī iemiesojot senās zintis un alķīmijas prakses apvienojumā ar mūsdienu tehnoloģijas virāžām. Un, pateicoties to uzklāšanu pavadošajam vairāku minūšu pašmasāžas rituālam, liek atcerēties un novērtēt vēl vienu šī laikmeta izzūdošo luksusu – laiku. Labelchic īpašnieceOcéaneilgus gadus strādājusi kā luksusu brendu konsultante, un nelielo veikaliņu radījusi kā emocionāli piesātinātu sajūtu un tekstūru piedzīvojumu, vienlaikus atgādinot: “Jums daba devusi tikai vienu ādu, tālab labāk par to rūpēties.” 

Savukārt turpat ap stūri ir bērnu modes veikaliņš Kat en Muis, kura vēsture ir jau vairāk kā 28 gadus ilga. Kaut tā piedāvājumā līdzās beļģu modes vārdiem, rodami arī starptautiski pazīstami zīmoli, izvēle izdarīta tik prasmīgi, ka rodas sajūta, ka neko līdzīgu citur ne ar uguni nesameklēt. Tā teikt, viss nepieciešamais šiki un vienlaikus demokrātiski tērptām mazām meitenēm un puikām. 

Tikmēr tieši paralēli Rue Dansaert vijas Rue De Flandre, kur viena blakus otrai mājo mazas bodītes un stilīgas kafejnīcas. Tostarp rajona iemītnieku iecienītā Chicago Café, kuras nosaukums cēlies no vietējās mitoloģijas – savulaik šī apkaime tikusi dēvēta par Little Chicago. Brokastis Chicago Café tiek servētas visas dienas garumā, savukārt interjers tapis sadarbībā ar beļģu mēbeļu ražotāju Kewlox. Turpat atrodas arī gardēžu restorānsSan, kurā saimnieko vietējā pavārmākslas zvaigzne Sang Hoong Degeimbre. Vakariņas še ir īstens inovatīvās gastronomijas piedzīvojums, maltīte tiek servēta dažāda izmēra, īpaši piemeklētās terakotas bļodās (ar tikpat īpaši piemeklētām karotēm) un teju katrs no ēdieniem ir veltījums kādai pasaules pilsētai un tās gastronomijas tradīcijām.

Kā jau pašpietiekamam ciematam piedien, Rue Dansaert kvartālam ir arī sava, kopējai rajona stilistikai atbilstoša naktsmītne – b&b DRUUM. Tās īpašnieki ir bioloģijas profesore un arhitekts, DRUUM atrodas vēsturiskā 19. gadsimta ēkā, kas sākotnēji celta kādam vietējam uzņēmējam, bet pēcāk pārtapusi rūpnīcā, kur tikušas ražotas pīpes, cigarešu iemuši un rotas. Tajā ir vien sešas istabas un katras interjers uzticēts savam māksliniekam vai mākslinieku grupai. Cik vien iespējams saglabātas vēsturiskās interjera detaļas – kamīni, koka grīdas, dažas no tām transformējot un izmantojot kā jaunā interjera dizaina elementus. Vietējā dialektā DRUUM nozīmējot “Sapnis”, un, ņemot vērā, ka katra no istabām ir savveida mākslas darbs un pilnīgi atšķirīgu sajūtu pasaule, arī sapņi še noteikti varētu būt no tiem, kas vēlāk pārtop dažādās radoša neprāta piestrāvotās idejās.

 

11/2018

 

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Maître TOSSA

Apmeklēja: Grand marabout vaudou,spécialiste de retour affectif

Grand marabout vaudou,spécialiste de retour affectif

Grand maître spirituel marabout sorcier vaudou, grande célébrité des travaux occulte vaudou,grand spécialiste des problèmes de couple, rituel de retour affectif rapide résultat en 7 jour :
Je détiens plusieurs connaissance dans le domaine de spirituel et je suis un grand guérisseurs basé sur la combinaison des plantes de la nature pour guérir plusieurs maladies . Je pratique aussi la magie blanche avec des rituels puissants pour faire les retours affectifs de l'être qu'on aime, je peux vous aider à reconquérir votre ex rapidement en 7 jours sans aucune conséquence, je pratique aussi des rituels à distance. je fais aussi les parfums de chance et les savons et pleins d'autre choses. Je suis vraiment sérieux à aider mon prochain en difficultés dans le but d'être reconnu plus dans plusieurs pays.
Pour une solution rapide et efficace à tous vos difficultés, vos besoins, vos demandes ,vos problèmes de vie, la déception,les problèmes de couple,problèmes d'amour, retour très rapide de votre ex, protéger votre couple ou votre famille, problème de la sorcellerie, problèmes avec la justice, problème familiale, devenir riche, chance aux jeux , trouver du Travail , occuper une place dans la société, guéri les maladies inconnues ,protection contre les mauvais sorts, contre poison, faites une consultation rapide claire et gratuite, trahison protection contre les esprits de la démence et de malchance, dés envoûtement d'amour, union rapide, les cas désespéré de retour d'affection, maître marabout spirituels PAPA TOSSA mettra tout son savoir faire pour vous donner une meilleur satisfaction.

NB: certains travaux sont gratuit ou la satisfaction après le payement si le cas nécessite beaucoup de dépense à faire et vous envoyé à distance .Je vous rassure beaucoup que plusieurs témoignent de mes bienfaits dans plusieurs pays. Et pour plus d'information , visitez mon
Site Web: https://www.marabout-vaudou-retour-affectif.com
N’attendez pas que votre problème s'aggrave, il y a des solutions pour chaque problème.N'attendez pas qu'il vous quitte, n'attendez pas qu'une autre personne lui jette un sort d'amour.Soit la fondation de votre relation ou de votre couple. N’hésitez pas à me contacter même s’il s'agit d’une simple question. Mon plaisir est d’aider ceux qui en ont vraiment besoin. Travail rapide et discret, résultat 100% garantit.
Je suis ouvert à toutes vos discutions et inquiétude si vous en aviez. Votre satisfaction fera mon plaisir.

CONTACT:
Téléphone WhatsApp : +22 997 638 657
E-mail: contact@marabout-vaudou-retour-affectif.com
SiteWeb: https://www.marabout-vaudou-retour-affectif.com/
https://maraboutvaudourapide.wixsite.com/occulte
Téléphone: +22 997 638 657

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: