GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūra· MuzejiKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Frenanda Ležēra muzejs, BiotModernisma ikona E-1027, Roquebrune-Cap-MartinMusée Jean Cocteau Collection Séverin Wunderman, MentonaBernar Venet FoundationMusee Matisse, NicaMusée International de la Parfumerie, GrāsaVilla Ephrussi de Rothschild, Cap-FerratFondation Maeght, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kultūra ·

Frenanda Ležēra muzejs, Biot

Autors: 2 ATSAUKSMES

Frenanda Ležēra muzejs, Biot

Franču māksliniekam Fernandam Ležēram (1881-1955) veltītais muzejs ir viens no īpašākajiem Franču Rivjēras pietupunktiem. Tas atrodas Biot pilsētiņas pievārtē, kas slavena ar saviem stikla un keramikas meistariem. Atšķirībā no laikabiedriem – Pikaso, Matisa un Braka, Ležērs nekad Franču Rivjērā nav dzīvojis, īpašumu te iegādājoties tikai pāris mēnešus pirms savas nāves. Ideja par muzeja izveidi radās viņa sievai Nadjai Ležērai, muzejs durvis vēra 1960. gadā un vēlāk tika novēlēts Francijas valstij. Robustās industriālās ēkas fasādi rotā milzu mozaīka, kuru Ležērs savulaik bija iecerējis Hanoveres stadionam, bet projekts tā arī nekad netika realizēts. Interesanti, ka muzeja arhitekts tās izmēram pielāgojis arī ēkas fasādi. Muzeja kolekcijā ir vairāk kā 300 mākslinieka darbi, savukārt tā logus rotā Ležēra darbu iedvesmotas vitrāžas. Un tieši krāsas un gaismas spēles arī ir tās, kas veido muzeja īpašo noskaņu. Caur vitrāžām telpā ienākusī saule burtiski glezno un muzeja grīdas, veidojot abstraktus krāsu nospiedumus. Ležērs rokraksta zīme ir košas pamatkrāsas un ģeometriskas formas, un kaut mākslinieks tiek piepulcēts kubisma pārstāvjiem, viņš bija izteikts sava ceļa gājējs, radot pats savu, neatkārtojamo stilu.

 

Chemin du Val-de-Pôme, Biot

 

www.musees-nationaux-alpesmaritimes.fr/fleger/

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Mr Abdullah Ibrahim

Apmeklēja: all

We offer personal Business loans services around the world. We strive to provide high quality service and high customer satisfaction, while possible financial services. We pride ourselves on our commitment to our customers; We can give you personal loans, auto loans, business / investment loans, short term loans. You can contact us for an affordable loan now at 2% interest rate. Contact us now via E-mail: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461

Claudia Klein

Apmeklēja: spotcapglobalservices@gmail.com

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: