GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

La Verdoyante, GassinL'Union, NiceA la Table du Marche, NiceNice art bistro, NiceCafe de Turin, NiceMirazur, MentonLa Merenda, NiceLes Bacchanales, VenceLe Petit Fouet, MouginsChateau de la Chevre d'Or restorāns, EzeLa Petite Plage, Juan-les-PinsLe Relais des Coches, Tourrettes-sur-LoupTerres de Truffes, NicaLa Colombe d'Or restorāns, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur paēst ·

La Merenda, Nice

Autors: 0 ATSAUKSMES

La Merenda, Nice

La Merenda Niceir pavisam neliels restorāniņš vecpilsētā. Atrast to nav viegli, telefoniskas rezervācijas tajā netiek pieņemtas, turklāt nav arī iespējams maksāt ar kredītkarti.

Bez visiem “ne” un “nav”, jāatzīst, ka vieta ir absolūti lieliska. Nelielajā, šaurajā telpā, kurā nemitīgi ieplūst kārdinoši virtuves aromāti, bet vienlaikus ir nodrošināta nevainojama gaisapmaiņa, pie diviem gariem galdiem var baudīt brīnišķīgu tradicionālo reģiona ēdienu, kas gatavots no vietējām izejvielām.

Šefpavāra iepriekšējā darbavieta ir slavenās Hôtel Le Negresco viesnīcas trīszvaigžņu Michelin restorāns, taču vienā brīdī viņš izdomājis, ka labāk grib mazu un savu, un tagad kopā ar savu trīs cilvēku komandu viņš mazajā La Merenda Nice ir klātesošs visu laiku un to sajutīs ikkatrs, kurš novērtē labu restorāna kvalitāti.

Absolūts La Merenda Nice hailaits ir auksti pasniegts ratatouille, kā arī firmas ēdiens – zaļā pasta. Nebūt sliktāka nav arī zivs biezā, sātīgā buljonā un gaļas ēdieni – tradicionālās liellopa zarnas vai teļa vaigi.

Restorāna cenu politika vērtējama kā demokrātiska, taču par vīna pudeli jāšķiras no 30-40 eiro, līdz ar ko startera, pamatēdiena un pudeles vīna rēķins diviem būs vidēji 100 eiro.

Vakariņas, kas tiek servētas plkst. 19.00 un 21.00, jārezervē klātienē, bet pusdienās var ierasties arī bez priekšlaicīga pieteikuma.

4 Rue Raoul Bosio
06300 Nice, Francija
lamerenda.net

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: