GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

La Verdoyante, GassinL'Union, NiceA la Table du Marche, NiceNice art bistro, NiceCafe de Turin, NiceMirazur, MentonLa Merenda, NiceLes Bacchanales, VenceLe Petit Fouet, MouginsChateau de la Chevre d'Or restorāns, EzeLa Petite Plage, Juan-les-PinsLe Relais des Coches, Tourrettes-sur-LoupTerres de Truffes, NicaLa Colombe d'Or restorāns, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur paēst ·

Nice art bistro, Nice

Autors: 0 ATSAUKSMES

Nice art bistro, Nice

Ieliņa otrpus Nicas Modernās mākslas muzejam ir mazu un stilīgu restorānu nosēta, un viens no tādiem ir arī Nice art bistro, kas šajā vietā atrodas gadu, bet jau paguvis iemantot neviltotu atzinību.

Pirmkārt, tas izceļas ar lieliskām cenu un ēdiena kvalitātes attiecībām, kā arī ar labu vīna izvēli. Otrkārt, pavārs ir sava aroda virtuozs, pārsteidzot ne ar vienu vien neordināru ēdienkartes akcentu. 

Klasiskas ēdienkartes te nav, viesiem tā jālasa no lielas, melnas tāfeles, kas tiek novietota pie galdiņa. Noteikti vērts nobaudīt lapu salātus ar kalmāriem, lai gan varētu šķist, ka ēdiens būs gana viegls, tomēr siltie kalmāri, kas grilēti stiprā mērcē, izrādās visai sātīgi. Tikpat pamatīga maltīte ir arī puse izlobīta lobstera, kas pasniegts ar pupiņām. Savukārt ēdiens, kas sākotnēji šķitis sātīgs – zobenzivs tartars ar ananasa gabaliņiem un garšaugu sorbetu, izrādās pavisam viegls. Viss it kā tradicionāli, taču citādāk!

Nice art bistro cenas ir tikai trīs, proti, visi starteri maksā 9 eiro, visi otrie - 14 eiro, bet saldie – 7 eiro (var izraudzīties cafe gourmet komplektu, ko veido kafija un trīs dažādi saldie – svaigāki vai sātīgāki). Vietējā vīnu cenu amplitūda - no 20- 25 eiro.

6 Bis Rue Delille
06000 Nice, Francija

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: