GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Château de ValmerChâteau Le Cagnard, Cagnes-sur-MerCote d'Azur AutrementWindsor Hotel, NicaLa Colombe d'Or, SenpoldevānsaHotel 3.14, KannasHi Hotel, NicaChateau de la Chevre d'Or, EzeLes Rosees, MouginsLa Maison du Frene, VānsaToile Blanche, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur nakšņot ·

Windsor Hotel, Nica

Autors: 0 ATSAUKSMES

Windsor Hotel, Nica

20. gadsmita mākslas ģēniju un Franču Rivjēras mīlas stāsts jau iemantojis leģendas statusu un savā ziņā Windsor Hotel uzskatāms par tā turpinātāju šodienā. 19. gadsimta beigās celtais nams, kura arhitekts bija viens Gustava Eifeļa skolniekiem, viesnīcā pārtapa jau 20. gadsimta sākumā, un bija īpaši iecienīts britu vidū, kuri ziemās Franču Rivjērā meklēja patvērumu no Anglijas neciešamā drēgnuma.

Foto: Windsor Hotel, NicaFoto: Windsor Hotel, Nica

Ģimene, kurai viesnīca pieder, vienmēr bijusi saistīta ar mākslu, šai kaislībai atbalsojoties arī viesnīcas interjerā. 1987. gadā viņi aizsāka tam laikam gana radikālu projektu - “chambres d'artistes”, katru gadu vienas istabas dizainu uzticot kādam māksliniekam. Viens no pirmajiem bija Nicā dzīvojošais un franču mākslas ainā labi zināmais Ben, kura rokraksta zīme ir trāpīgi un bieži izaicinoši teksti. Viņa radītā istaba ir koši sarkani oranža, rakstu zīmēm rotājot pat lampas un koka durvju nišas. Humora dzirksts rodama ikviena Hotel Windsor pārstāvētā mākslinieka darbā, tādējādi nakšņošanu še pārvēršot patiešām aizraujošā piedzīvojumā. Turklāt māksla ir visur – arī liftā, viesnīcas restorānā, lobijā un pat pagalma dārzā. Cita starpā, pēdējais ir brīnišķīga oāze pilsētas vidū, tiem, kam slinkums iet līdz jūrai, piedāvājot arī peldi peldbaseinā.

1 Rue Dalpozzo, 06000 Nice
www.hotelwindsornice.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: