GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Mākslas telpa· Laikmetīgās kultūras mezgls· TeātriKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Romantiskās dzīves muzejs (Musée de la Vie Romantique)Luvras jaunais Islāma spārnsCité de la Mode et du DesignMusée PicassoMusée de l'OrangerieMusée d'OrsayMusée du LouvreMusée RodinLa Cite de L’Architecture et du PatrimoineMusée du quai BranlyMusée des Arts de la Mode et du TextileCinematheque FrancaisePalais de TokyoFondation CartierCentre Georges Pompidou« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kultūra · Muzeji

Cité de la Mode et du Design

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Cité de la Mode et du Design

Parīzē durvis vēris jauns modes un dizaina centrs Cité de la Mode et du Design. Tas atrodas Sēnas krastā, netālu no Fransuā Miterāna bibliotēkas - izbijušā noliktavu teritorijā, kuru rekonstruējis franču/jaunzēlandiešu arhitektu birojs Jacob+Macfarlane. Jau šobrīd tas kļuvis par Francijas Modes institūta, kā arī vairāku kafejnīcu, modes un dizaina veikalu mājvietu. Centrs tika atklāts ar divām izstādēm, kas tapušas sadarbībā ar Parīzes modes muzeju Musée Galliera.

Izstādes "Kristovals Balensjaga. Modes kolekcionārs" fundaments ir leģendārā spāņu modes dizainera vēsturisko tērpu kolekcija, kuru vēlāk viņa ģimene uzdāvināja Musée Galliera. Izstādē kopā ar 70 šīs kolekcijas modeļiem tiks eksponēti arī 40 Balensjagas laikposmā no 1937. līdz 1968. gadam tapuši tērpi.

Savukārt izstāde "Comme des Garcons. Baltā drāma" ir poētiska meditācija par baltās krāsas simbolismu, sievietes dzīves gājumu, dzīvi un nāvi. Tās scenogrāfiju veidojusi Reja Kavakubo un izstādes centrālais elements ir tērpi no Comme des Garcons šīs vasaras viscaur baltās kolekcijas.

34 quai d'Austerlitz
www.paris-docks-en-seine.fr

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: