GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Mākslas telpa· Laikmetīgās kultūras mezgls· TeātriKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Romantiskās dzīves muzejs (Musée de la Vie Romantique)Luvras jaunais Islāma spārnsCité de la Mode et du DesignMusée PicassoMusée de l'OrangerieMusée d'OrsayMusée du LouvreMusée RodinLa Cite de L’Architecture et du PatrimoineMusée du quai BranlyMusée des Arts de la Mode et du TextileCinematheque FrancaisePalais de TokyoFondation CartierCentre Georges Pompidou« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kultūra · Muzeji

Musée du Louvre

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Luvras apjomi ir patiesi gigantiski, tos nav iespējams pieveikt vienas dienas laikā. Tālab pirms došanās uz Parīzes slavenāko muzeju ieteicams noskaidrot pašam savas vēlmes.
Luvras muzejā Denona spārna pirmajā stāvā „Džokondas zālē" glabājas mākslas darbs, par kuru mēdz teikt, ka tam nav cenas. Leonardo da Vinči "Mona Liza" ir mākslas pasaules brīnums Nr. 1. Pat ja jums šķiet, ka nav vērts lauzties cauri tūristu pūlim, lai piekļūtu formātā nelielajai pasaules slavenākajai gleznai, ieteicams tomēr pieciest neērtības un mēģināt palūkoties uz slaveno smaidu, lai aptvertu, ka oriģināls patiesi glabā dīvainu noslēpumu, kam racionāls izskaidrojums rodams tikai daļēji.
Tā paša spārna 8. zālē atradīsiet Rafaēla "Skaisto dārznieci", savukārt 12. istabā sastapsieties ar Karavadžo "Dievmātes nāvi". Visai plaši pārstāvēts ir arī Nikolā Pusēns, kura audekli atrodami Denona spārna 13. un 14. zālē, kā arī telpās no sešpadsmitās līdz deviņpadsmitajai.
Luvras muzeja otrs lielākais lepnums, skaistā skulptūra "Afrodīte" (jeb Venus de Milo), kas atklāj vēlīnā hellēnisma perioda tēlniecības meklējumus, atrodama Silī (Sully) spārna 12. telpā. 1820. gadā marķīzs de Rivjērs (Riviere) šo skulptūru uzdāvināja Luijam XVIII, kas gadu vēlāk to ziedoja Luvrai.

36 Quai du Louvre
www.louvre.fr

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: