GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Mākslas telpa· Laikmetīgās kultūras mezgls· TeātriKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Romantiskās dzīves muzejs (Musée de la Vie Romantique)Luvras jaunais Islāma spārnsCité de la Mode et du DesignMusée PicassoMusée de l'OrangerieMusée d'OrsayMusée du LouvreMusée RodinLa Cite de L’Architecture et du PatrimoineMusée du quai BranlyMusée des Arts de la Mode et du TextileCinematheque FrancaisePalais de TokyoFondation CartierCentre Georges Pompidou« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kultūra · Muzeji

Musée Rodin

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Viena no brīnišķīgākajām Parīzes vietām - ne tikai tālab, ka te aplūkojami slavenākie Rodēna darbi un atrodas viņa muzejs, bet arī burvīgā skulptūru dārza dēļ, kas patiesībā ir pārsteigums - zaļa mākslas oāze pašā Parīzes sirdī.
Rodēna muzeja dārgumu vidū izceļas "Elles vārti", kuru tapšanu inspirējusi Dantes "Dievišķā komēdija" un Mikelandželo "Pastarā tiesa".

77, rue de Varenne, 75007

Atvērts katru dienu, izņemot pirmdienas. No 1. oktobra līdz 31.martam no plkst. 9.30 līdz 16.45; no 1. aprīļa līdz 30. septembrim no 09:30 līdz 17:45.

www.musee-rodin.fr

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: