GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Mākslas telpa· Laikmetīgās kultūras mezgls· TeātriKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Romantiskās dzīves muzejs (Musée de la Vie Romantique)Luvras jaunais Islāma spārnsCité de la Mode et du DesignMusée PicassoMusée de l'OrangerieMusée d'OrsayMusée du LouvreMusée RodinLa Cite de L’Architecture et du PatrimoineMusée du quai BranlyMusée des Arts de la Mode et du TextileCinematheque FrancaisePalais de TokyoFondation CartierCentre Georges Pompidou« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kultūra · Muzeji

Palais de Tokyo

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Tokijas pils atrodas līdzās Parīzes pilsētas modernās mākslas muzejam - namā, kas 1938. gadā tika uzbūvēts Pasaules izstādes vajadzībām. 20. gadsimta nogalē ēka bija ilgstoši slēgta - līdz 2002. gadā tā tika atvērta publikai. Pils jaunais veidols (telpas bez iekšējās apdares), tieksme uz avangarda mākslas apčubināšanu un darba laiks (ik dienu līdz pat 00. 00) sākotnēji izraisīja īstenu ažiotāžu.
Būtiski piezīmēt, ka vēlīnās darba stundas bija un ir viens no muzeja vadības mārketinga stūrakmeņiem, kam pateicoties Tokijas pils ir pārpilna kā skudru pūznis līdz pat slēgšanai. Vakara apmeklējumam ir īpaša, nesteidzīga noskaņa, kuras veidošanā zīmīga loma ir gan mākslai, ko iespējams baudīt nesteidzoties, gan arī apkārtējam fīlingam - īpaši jau vasarā, kad kafejnīca izvietojusies uz terases un bezgala raibās publikas murdoņa pazūd dīdžeja piedāvātās mūzikas ritmos. Ja negribas būt kafejnīcas epicentrā, var piesēst uz terases kāpņu apmales un noraudzīties kinokadra cienīgā ainiņā. Tokijas pils regulāri piedāvā izstādes, ko varētu raksturot kā eksperimentālās mākslas izpausmes. Interesanti ir fiksēt procesus un tēlus, kas pretendē uz avangarda statusu. Konceptuālajam uzstādījumam atbilstošs ir arī zāles interjers (telpa bez iekšējās apdares) un biļešu kase (treileris). Būtisks ir fakts, ka Tokijas pilī ir viens no labākajiem mākslas grāmatu veikaliem visā Parīzē.

13, avenue du President - Wilson
75016, Paris

www.palaisdetokyo.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Agija Romaņenko

Brīnišķīga vieta atpūtai; viegla un demonkrātiska virtuve, ja ir vēlēšanās paēst. Labs darba laiks - līdz pusnaktij. Interesanta ekspozīciju izvēle. Noteikti ir vērts apmeklēt!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: