GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Leģendāra klasika· Labākās brokastis· Kur padzert kafiju· Bistro· Kur iedzert vīnu· Labākā šokolāde· Labākie bāriKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Le TrumilouL'Ami Jean« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kur paēst · Bistro

Le Trumilou

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Le Trumilou

Arī Parīzē, neraugoties uz nemitīgo trendy vietu birumu, kas uz mirkli ir visu mutē un tad atkal pazūd, ir vietas, kas nu jau gadu desmitiem ir nemainīgi uzticamas. Viena no tādām ir bistro Le Trumilou. Tas atrodas Sēnas krastā, netālu no Hotel de Ville un ir vienas ģimenes īpašums jau ceturto gadu desmitu. Ar senajām pannām un kastroļiem pie sienām, tas drīzāk atgādina kādu Francijas lauku ēstuvi, ne restorānu teju pašā metropoles sirdī.

Foto: Le Trumilou

Taču vienkāršība arī ir Le Trumilou lielākais šarms. Un to novērtē gan vietējie, kuru – neraksturīgi Parīzei, še joprojām ir krietni vairāk kā ārzemnieku, gan tūristi, kam, pateicoties sociālajiem tīkliem un blogu kultūrai, neviena “slepenā adrese” vairs nav slepena. Pie pavisam vienkāršajiem galdiem jums tiks servēts tikpat vienkāršs, sātīgs un gards franču ēdiens. Tāda riktīga “mammas virtuve.” Izcila pīle žāvētu plūmju mērcē, lielisks entricote, teļa dziedzeri un gaļas tartars, kura majonēzes mērce tiek sajaukta turpat pie galdiņa. Tā teikt, autentiski un pēc visiem priekšrakstiem. Porcijas ir lielas un cenas – draudzīgas, jo tā te vienmēr ir bijis – neraugoties uz zvaigžņu pavāriem un visādiem citādiem mainīgiem gastronomijas tendenču vējiem turpat pāris ielas tālāk. Arī mājas vīns ir labs – cenas un kvalitātes attiecībās krietns. Le Trumilou ir divas zāles, ja gribat tikt pie galdiņa galvenajā (ar skatu uz Sēnu), labāk iepriekš pierezervējiet.

84 Quai de l'Hôtel de ville, 75004 Paris
letrumilou.fr

05/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: