GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Leģendāra klasika· Labākās brokastis· Kur padzert kafiju· Bistro· Kur iedzert vīnu· Labākā šokolāde· Labākie bāriKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Huîtrerie RégisLe TrumilouDarocoYam'Tcha tējas salonsLes PapillesPierre Sang BoyerCaffè SternEclecticL'Ami JeanLe PerchoirMonsieur BleuGwon’s DiningLes 110 de TailleventA la Petite ChaiseMiss KoMa CocotteTerroir ParisienLe Verre VoléLe RubisAu SauvignonLegrand Filles et Fillsl'AmbroisieLe Bus PalladiumHidden KitchenOpera restaurantAlain Ducasse au Plaza Athénéeles editeursCafe GermainBofingerLe Baron RougeLe Chardenoux Les PhilosophesLa SocieteMini PalaisUnicoLa Fontaine GaillonLes OmbresPetrelleTan DinhBenoitLe Cafe d’ArtcurialLe Café du CinémaL'Eclaireur Bar-RestaurantLa Maison du ChocolatTējnīca Le Palais des ThésLe Loir dans la ThéièreMusée de la Vie RomantiqueLadureeCafe de Flore1728AugusteMon Vieil AmiKongSensingGayaLô Sushi Pont-NeufEmporio Armani CaffeCafé MarlyÉtienne MarcelMarketMaison BlancheGeorgesCrystal Room BaccaratLe Saut du LoupAlain Ducasse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kur paēst ·

Daroco

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Daroco

Ieraugot, ka ikoniskais franču modes mūžīgā enfant terrible Žana-Pola Gotjē veikals Parīzē pārtapis itāļu restorānā, mēle niez iesaukties – tā paiet pasaules godība! Taču daudz precīzāk, iespējams, būtu teikt – tā turpinās pasaules godība! Kaut formāts ir nomainījies, iedvesmas elpu Gotjē kādreizējais veikals, tieši blakus leģendārajai Parīzes iepirkšanās pasāžai – Galerie Vivienne, joprojām nav zaudējis. Arī itāļu restorāna Daroco veidolā.

Foto: Daroco

Turklāt stāsts simboliski turpinās – oficianti tērpti Gotjē rokrakstam un geju ikonogrāfijai trāpīgajos svītrainajos tēkreklos. Un arī pats Daroco interjers ir ekstravagants ekshibicionisma (modes “mēles”) un initimitātes apvienojums. Atsegtas ķieģeļu sienas, griesti galvu reibinošā augstumā, kas, turklāt vēl izrādās spogulis – sirreāli nojaucot jebkādas realitātes robežas.

Foto: Daroco

Gigantiski gaismas ķermeņi un zaļojoši augi – industriāls interjers ar botāniskā dārza piešprici, tā teikt, atkarībā no iekšējām sajūtām un noskaņojuma varat ceļot no vienas iztēles dimensijas otrā. Kaut Daroco virtuves dominējošie pamatlielumi nenoliedzami ir picas un pastas, apjomā neliela, pārējā ēdienkarte ir modes esences ekvivalents gastronomijas veidolā – pārsteidzošas garšu un tekstūru kombinācijas, sāta sajūta un vienlaikus kulinārisks baudījums. Nav brīnums, ka Daroco ir hot un trendy jau kopš atvēršanas brīža.

6 Rue Vivienne, 75002 Paris

12/2016

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: