GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Leģendāra klasika· Labākās brokastis· Kur padzert kafiju· Bistro· Kur iedzert vīnu· Labākā šokolāde· Labākie bāriKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Huîtrerie RégisLe TrumilouDarocoYam'Tcha tējas salonsLes PapillesPierre Sang BoyerCaffè SternEclecticL'Ami JeanLe PerchoirMonsieur BleuGwon’s DiningLes 110 de TailleventA la Petite ChaiseMiss KoMa CocotteTerroir ParisienLe Verre VoléLe RubisAu SauvignonLegrand Filles et Fillsl'AmbroisieLe Bus PalladiumHidden KitchenOpera restaurantAlain Ducasse au Plaza Athénéeles editeursCafe GermainBofingerLe Baron RougeLe Chardenoux Les PhilosophesLa SocieteMini PalaisUnicoLa Fontaine GaillonLes OmbresPetrelleTan DinhBenoitLe Cafe d’ArtcurialLe Café du CinémaL'Eclaireur Bar-RestaurantLa Maison du ChocolatTējnīca Le Palais des ThésLe Loir dans la ThéièreMusée de la Vie RomantiqueLadureeCafe de Flore1728AugusteMon Vieil AmiKongSensingGayaLô Sushi Pont-NeufEmporio Armani CaffeCafé MarlyÉtienne MarcelMarketMaison BlancheGeorgesCrystal Room BaccaratLe Saut du LoupAlain Ducasse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kur paēst ·

Les Papilles

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Les Papilles

Viens no kreisā krasta zīmīgākajiem apvidiem - Latīņu kvartāls - ir restorāna Les Papilles mājvieta. Pavisam netālu, vien pāris šķērsielas tālāk, slejas Panteona kupols un turpat ap stūri plešas Luksemburgas dārzi, kas ir brīnišķīga relaksācijas vieta ikvienā gadalaikā. Gluži tāpat kā Latīņu kvartāla, arī Les Papilles atmosfēras būtiskākās iezīmes ir jauneklīgums, enerģētiska uzlādētība, izteikts franciskums un kosmopolītisms vienlaikus. Te neatrast franču snobismu, taču šī ir vieta, kurp doties tiem, kas vēlas uzzināt, kas ir klasiska franču virtuve. Lai šādi apgalvojumi nešķistu tukšu salmu kulšana, varam atklāt, ka šis ir restorāns, uz kuru savās brīvdienās dodoties arī citu restorānu šefpavāri. Protams, restorāna slava ir apskrējusi pasaules preses lapaspuses un interneta portālus, tālab angļu un citas pasaules valodās runājošies tur ir tikpat ikdienišķa parādība kā franči ar sunīšiem, kam, apsēžoties pie (zem) galda, uzreiz tiek pasniegts ūdens.

Les Papilles ir  šaura, gara telpa, kur galdiņi saspiedušies cieši cits citam līdzās. Apmeklētājiem, ja viņiem gadās  nosacītais "četrvietīgais", lai arī atnākuši divatā, neatliek nekas cits kā kļūt par labiem draugiem ar līdzās sēdošajiem vismaz uz pāris stundām. Taču ticiet - pat tie, kuri sevi uzskata par visai noslēgtiem radījumiem, restorāna īpašnieka Bertrand Bluy  atbruņojošās atvērtības un platā smaida sagaidīti jau pie durvīm, kļūst par laba garastāvokļa īpašniekiem vismaz uz vienu vakaru. Runā, ka garā un sportiskā auguma īpašnieks Bluy kungs spēlējot regbiju un pirms 2003. gada (kad atvēris Les Pappilles) bijis viens no leģendārā Parīzes restorāna Taillevent komandas. Katrā ziņā viņš ir klātesošs visu vakaru - palīdzot noģērbt mēteli, iesakot vīnu, griežot bageti, pasniedzot ēdienu. Viņš lieliskā angļu valodā, gluži kā draugs pastāstīs, kas šovakar būs jāēd. Izvēles iespējas jums netiks piedāvātas, par iespēju ilgi skatīties ēdienkartē aizmirstiet, jo Les Papilles katru vakaru servē Menu of the Day, kas sastāv no startera, pamatēdiena, siera un deserta. Brīvība tiek dota, izvēloties vīnus, kas izvietoti plauktos gar visu restorāna sienu. Ēdiens netiek pasniegts kā atsevišķas porcijas, bet gan - gluži kā mājās - terīnēs, lielos šķīvjos, katliņos. Un tas nozīmē, ka - gluži tāpat kā mājās - pastāv bīstamība pārēsties. Tālab esiet gatavi nelielai naksnīgai pastaigai šo vakariņu noslēgumā. Latīņu kvartāls ir tik piemērots vakara klejojumiem bez mērķa.

Un vēl - noteikti rezervējiet galdiņu Les Papilles vismaz pāris dienas iepriekš. Bertrand Bluy teju zibenīgi reaģē uz e-pastu rezervācijām.

30 Rue Gay-Lussac
www.lespapillesparis.fr

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: