GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Leģendāra klasikaKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Hotel LutetiaLe Roch Hotel&SpaLe Cinq CodetHôtel du ContinentVilla d'EstreesHotel du PanthéonVice Versa HotelJules&JimLa Belle JulietteHotel Notre DameGrand Hotel FrancaisLe PlacideApostrophe HotelMama ShelterHotel LumenHotel Particulier MontmartreMarais HousePavillon de ParisFouquet's BarriereHotel BellechasseHotel Bourg TibourgFive HotelHotel DuoL’HotelMurano Urban ResortHotel CostesHôtel du Petit MoulinAzzedine Alaia 3 Rooms« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Parīze · Kur nakšņot ·

Le Roch Hotel&Spa

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Le Roch Hotel&Spa

Francūžiem ir brīnišķīgs izteiciens – coup de coeur, kas nozīmē, ka jūs kaut ko ieraugāt, un tas burtiski iekrīt sirds un iekāres kambarī tā, ka dzīve bez tā šķietami vairs nav iedomājama. Proti, jums to vajag tūlīt un uzreiz. Kaut ko no šīs sajūtas iemieso arī Le Roch Hotel&Spa, viena no jaunākajām Parīzes dizaina viesnīcām. Tā atrodas mazā šķērsielā, burtiski pārsimts metru attālumā no joprojām stilīgās konceptveikalu “vecmāmiņas” Colette un Luvras.

Foto: Le Roch Hotel&Spa

Pārkāpjot slieksni jūs apņem silti juteklisks parfīma mākonis, kas iespiežas sajūtu porās un izraisa atkarību, tāpat kā mīkstie zviļņi un krāsu un tekstūru palete lobijā, tai tonalitāšu un tekstūru niansēs atgādinot kāda luksusa modes nama acu ēnu paleti. Viesnīcā ir tikai 37 istabas un to interjera autore ir Sarah Lavoin, viena no šī brīža pieprasītākajām Parīzes interjera dizainerēm. Viņas tēvs bija franču Vogue redaktors laikā, kad žurnāla fotogrāfs bija Gijs Burdēns (Guy Bourdin), savukārt māte ir interjera dizainere, bet vīrs – franču dziedātājs Marc Lavoine.

Foto: Le Roch Hotel&Spa

Sirdī viņa ir visīstākā parīziete, mīl moderno mākslu un eksperimentus ar košiem krāsu triepieniem interjerā. Viņai netīk sterilas lietas un viņai šķiet, ka līdzīgi kā apģērbam, arī interjeram jāiemieso personības nospiedums. Katra no Le Roch Hotel&Spa istabām ir atšķirīga, taču tās visas vieno elegance un jutekliskums.

Foto: Le Roch Hotel&Spa

Jāteic, Le Roch Hotel&Spa ir tikai viens patiess mīnuss – to negribas atstāt. Starp citu, uz tās pašas ielas atrodas arī Sarah Lavoin dizaina veikaliņš – noderīga adrese, ja sakārojas kādu krāsu vai Parīzes sajūtu akcentu arī savās mājās.

28 Rue Saint-Roch, 75001
www.leroch-hotel.com

Foto: Francis Amiand

12/2016

 

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: