GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tbilisi

Citādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Narikala cietoksnisNacionālo instrumentu muzejsPadomju okupācijas muzejsGiorgija Čitajas etnogrāfiskais brīvdabas muzejsSimona Janašijas Gruzijas muzejsŠalvas Amiranašvili Gruzijas mākslas muzejs« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · gruzija · Tbilisi · Kultūra ·

Simona Janašijas Gruzijas muzejs

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Lielākais Tbilisi vēstures muzejs, kas piedāvā unikālu ieskatu Kaukāza dabas un cilvēces attīstības vēsturē. Muzeja vēsture aizsākās 1852. gadā, Krievijas Impērijas ģeogrāfiskajai biedrībai nodibinot Kaukāza nodaļu, desmit gadus vēlāk pēc vācu pētnieka Gustava Rades iniciatīvas šī nodaļa izauga par Kaukāza muzeju.
Šobrīd muzejs aizņem vairākas ēkas Tbilisi centrā, tā kolekcijās glabājas simtiem tūkstoši arheoloģijas un etnogrāfijas artefaktu no Gruzijas un visa Kaukāza reģiona. Pastāvīgā ekspozīcija ļauj hronoloģiskā secībā izsekot reģiona materiālās kultūras attīstībai no Bronzas laikmeta līdz pat 20. gadsimtam. Par muzeja vērtīgāko un vēsturiski nozīmīgāko eksponātu tiek uzskatītas aizvēsturiskā humanoīda Homo ergaster fosilijas - 1,8 miljonus gadu vecas, kas ir senākā cilvēkveidīgo būtņu liecība ārpus Āfrikas. Satriecoša kolekcijas daļa ir Zelta krājums, kas sastāv no unikāliem pirmskristietības laika zeltkaļu un sudrabkaļu mākslas paraugiem, atrastiem arheoloģiskajos izrakumos.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: