GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tbilisi

Citādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

CulinariumSofia Melnikova’s Fantastic DouqanTablaBread HouseMaspindzelo! Seasonal ProjectIn the shadow of MetekhiPur PurKhachapuri HousesHinkaļu ēstuve Mtskhetā (blakus prokuratūrai)TsiskviliKalakuriDzveli Sakhli« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · gruzija · Tbilisi · Kur paēst ·

Pur Pur

Autors: Dāvis Sīmanis2 ATSAUKSMES

Pur Pur

Pur Pur atrodas nostāk no lielajām Tbilisi ielām, varētu pat sacīt, nepretenciozi apmeties graustu rajonā. Taču šī fantasmagoriskā haosa un eklektikas oāze ir ievērības cienīga un, iespējams, vienīgā šāda adrese Tbilisi. Trīs savu pastāvēšanas gadu laikā Pur Pur kļuvis par iemīļotāko artistiski domājošo Tbilisi jauniešu tikšanās vietu.

Foto: Pur PurFoto: Pur PurFoto: Pur Pur

Pur Pur trīs stāvi ir gluži kā „viss vecmāmiņas drēbju skapis" - pa mazumiņam no katru laiku godības! Šī vieta ir kā vecs fotoalbums, kuru lapojot viss iedzīvinās krāsās un iegūst apjomu. Katra mēbele, dizaina priekšmets, katrs elements ir kā absolūti individuāla vienība - katra savā dažādībā saliedēta vienotā Pur Pur interjerā, vienlaikus saglabājot gaumes klātbūtni un radot neticamu mājīguma sajūtu.

Pagrabstāvs ar ķieģeļu sienām un akmens grīdām - izklāts paklājiem, sofas - izkārtotas spilveniem un galdi - noklāti krāsainiem galdautiem. Šeit iezogas mazliet no austrumnieciskā! Pur Pur otrajā stāvā jeb izstāžu zālē ik laikus kāds piesēžas pie vecajām klavierēm un spēlē..., šeit regulāri notiek koncerti - galvenokārt instrumentāli atskaņojumi vai eiropeisks postroks. Trešā stāva restorāns piepildīts ar neskaitāmiem dažādas intensitātes gaismas laukumiem, kas plūst no visdažādāko formu lampu abažūriem, kamēr āra gaisma paliek aiz aizslēģotiem logiem.

Pur Pur pārstāv ļoti labu franču virtuvi ar vietējās kulinārijas piešprici. Pēc vietējo stāstītā, šeit ir vienas no labākajām brokastīm Tbilisi, un laba vieta vakariņošanai lielākās draugu kompānijās. Pur Pur iespējams baudīt izlejamo Kahetijas vīnu karafēs - svaigo vīnu, kurš nav noturēts pudelēs.

Abo Tbileli St N.1a (Gudiashvili garden, above Puri square)
Tbilisi, Georgia, 0154

www.facebook.com/pages/Pur-Pur/60941599631
www.info-tbilisi.com/purpur/

02/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Kristīne

Apmeklēja: 2014 gada oktobris

Pievienojos iepriekš rakstītajam.Vieta laba un ļooooti stilīga, bet ēdiens uz vispārējā piedāvājuma fona nav tas garšīgākais..Toties šeit var dabūt labu Gruzijas vīnu(kas savukārt ne vienmēr ir atrodams autentiskās gruzīnu virtuves `garšīgajās` vietās).Uz Pur Pur var doties baudīt vīnu ar labu mūziku fonā.Iesaku!

Andris Zandersons

Apmeklēja: 2014. gada 30. jūlijā

Neieteiktu šo restorānu pirmajai Tbilisi apmeklējuma dienai, jo var radīt maldīgu priekšstatu par Gruzijas sabiedrisko ēdināšanu. Šī tomēr ir alternatīva Gruzīnu virtuvei ar zināmām pretenzijām. Arī cenas samērā augstas. Četriem pieaugušajiem un diviem bērniem pieticīga izvēle izpaudās 85,- Eur. Galda vīns gan nebija slikts:)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: