GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

RoST Leib & KohvLeib Resto ja AedVon Krahl AedNOATuljakArt PrioriBollywoodKadriorgMust PuudelNopBoheemF-HooneSfääRMoonGloriaNehGloria Wine CellarNokuBestsellerCafe JosephineChocolaterie (Chocolats de Pierre)Buenos AiresAfrican KitchenElevantKuldse Notsu Kõrts (The Little Piggy Inn)TroikaSpirit CafeÖBocca« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · igaunija · Tallina · Kur paēst ·

Gloria

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Gloria

Ja meklējat kādu romantisku vai elegantu vietu, kur ieturēt pusdienas, piemēram, ar Igaunijas Pirmo lēdiju kā manā gadījumā, Gloria ir īsts trāpījums Tallinas restorānu augstākajā punktā. Šīs vietas vēsture aizsākās jau 30. gados, taču vēl tagad šeit gara acīm var redzēt tā laika smalkās dāmas ieturam vakariņas, turot dakšiņu cimdotajās rokās, bet pēcāk laižoties dejās džeza ritmos. Šo vietu nav iespējams pārspēt elegancē! Kā tālajos 30. gados - tā tagad! Taču ēdienu šeit raksturo vienkāršība - nekādu kārtu kārtām arhitektoniski garnētu torņu, ēdiens tiek pasniegts vienkāršs un gards. Arī ēdienkarte nepārsteidz ar milzu izvēli, kas, jāatzīst, ir labu mūsdienu restorānu tendence. Visa vērība ieslēpta ēdiena kvalitātē. Un patiešām - tik laba paipala nekad mūžā nebija baudīta! Kaut kas līdzvērtīgs varbūt tikai reizi Francijā. Gan smalki ēdieni, gan vienkāršas reņģes - viss ir vienlīdz kvalitatīvs, arī pašu ceptā maize - fantastiska.
Zem restorāna grīdām slēpjas vecākais vīna pagrabs Tallinā, arī tur iespējams baudīt labāko vīnu ar lieliskām vīna uzkodām īpašā, sarunas raisošā atmosfērā.

Muurivahe 2
Tel.: +372 6406 804
vein@gloria.ee
www.gloria.ee

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: