GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

RoST Leib & KohvLeib Resto ja AedVon Krahl AedNOATuljakArt PrioriBollywoodKadriorgMust PuudelNopBoheemF-HooneSfääRMoonGloriaNehGloria Wine CellarNokuBestsellerCafe JosephineChocolaterie (Chocolats de Pierre)Buenos AiresAfrican KitchenElevantKuldse Notsu Kõrts (The Little Piggy Inn)TroikaSpirit CafeÖBocca« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · igaunija · Tallina · Kur paēst ·

Must Puudel

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Must Puudel

Nesen durvis vērušais Must Puudel (Melnais Pūdelis) pavisam neilgā laikā kļuvis par iemīļotu šī brīža Tallinas kultūrainas veidotāju tikšanās un ikdienas atelpas vietu. Teju jebkurā laikā šeit uz īsāku vai garāku laika sprīdi būs ieskrējis kāds no teātra cilvēkiem, māksliniekiem vai modes dizaineriem. Viena no Must Puudel īpašniecēm ir šī brīža alternatīvās mūzikas vējvirziena rādītāja Vaiko Eplik dzīvesbiedre. Talantīgais Vaiko Eplik arī lielā mērā atbild par Must Puudel vakara muzikālo noformējumu, savukārt viņa māsa Eike Eplik kafejnīcas interjerā debitē ar savām skulptūrām. Bet par Melnā Pūdeļa krāsu akcentiem rūpējusies jaunā colorcrazy māksliniece Kristi Kongi ar saviem lielformāta figurālās kompozīcijas darbiem.
Lai gan retro stilistika mazajās Tallinas kafijošanas vietās ir visai izplatīta, tomēr tā vienmēr ir intriģējoša, vienaldzīgu neatstāj un katrreiz liek pamanīt jaunas, līdz tam nepazītas, vecās lietas. Must Puudel laika teritorijas paplašinājumā noteikti sazīmēsiet 70. gadu dzīvojamās istabas interjera detaļas - mēbeles, kosmiskās apaļformu lampas, vintage Samsung televizora modeli, Baccara plates ar slavenajiem Yes Sir, I Can Boogie un Sorry, I'm A Lady singliem.
Kafejnīcā veiksmīgi izvēlētas mēbeles sevišķi laiskai un komfortablai kafijas pauzei , kas ļauj dziļi ieslīgt 70. gadu sofās un atzveltnes krēslos, novērtējot izcilu WiFi interneta ātrumu, baudīt lielisku tēju vai kafiju un kārdinošu mango siera kūku, Arekipas siera kūku, burkānu-ingvera kūku, šokolādes torti vai (un) banānu kūku.

Müürivahe 20

 

07/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

mārtiņš

Apmeklēja: 14.08.2012

i found this fantastic place by an accident while wandering around just enjoying he city.
this time i stayed there for a quick meal and a glass of the great chimay rouge beer but definitely on my next visit i will visit must puudel.
a must attend spot and highly recommended.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: