GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

RoST Leib & KohvLeib Resto ja AedVon Krahl AedNOATuljakArt PrioriBollywoodKadriorgMust PuudelNopBoheemF-HooneSfääRMoonGloriaNehGloria Wine CellarNokuBestsellerCafe JosephineChocolaterie (Chocolats de Pierre)Buenos AiresAfrican KitchenElevantKuldse Notsu Kõrts (The Little Piggy Inn)TroikaSpirit CafeÖBocca« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · igaunija · Tallina · Kur paēst ·

Nop

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Nop

Ejot no pilsētas centra Kadrioru parka virzienā, nepalaidiet garām šauro, kluso Köleri ieliņu - skaļās un satiksmes ziņā aktīvās Narva mt. labajā pusē, lai kafejnīcā Nop iemalkotu kādu vitamīnu kokteili, nobaudītu kādu veselīgu un bioloģiski tīru sviestmaizi vai salātus.
Ieliņas, kas nosaukta 19. gadsimta igauņu gleznotāja Johann Köler vārdā, apmeklējums sevišķi gleznains un šarmants varētu būt rudenī, kad ielas garumā sastādīto kastaņu augļi paukšķinātu pa cepuri, no pagalmiem nāktu dedzinātu rudens lapu kaudžu vai svaigi izkārtas veļas smarža, bet pa Nop vaļējiem logiem iela piepildītos ar saldu, tikko ceptu smalkmaizīšu aromātu.
Nop iekārtots arī bērnu stūrītis, tāpēc, kamēr mazā atvase no durstīgajiem kastaņu mētelīšiem izlobīs brūno talismanu, kas kabatā jānēsā veiksmei, jūs varat našķoties ar tepat uz vietas gatavotajiem saldajiem „skudru pūznīšiem" un kafiju ar lauku pienu - vienkārši priecīgākai dienai!

Köleri 1

Foto: www.nop.ee

07/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: