GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Labākā šokolāde· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Eko veikali· TirgusMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Tallinn Design HouseZIZIEstonian Design HouseHelina Tilknu nordik« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · igaunija · Tallina · Kur iepirkties · Dizains

Tallinn Design House

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Tallinn Design House

Pietiek kaut tikai iegriezties virknē Tallinas iecienītāko restorānu un kafejnīcu (uzmetot aci, piemēram, traukiem un interjera priekšmetiem), lai saprastu, ka “vietēji ražots” ir viena no šī brīža Igaunijas mantrām. Pieaugot vietējā dizaina popularitātei, Tallinā arvien vairāk kļūst arī veikalu, kuru piedāvājuma fundamentu veido igauņu dizains. Nesenākais jaunpienācējs, kas durvis vēra šī gada maijā, ir Tallinn Design House.

Foto: Tallinn Design HouseFoto: Tallinn Design HouseFoto: Tallinn Design House

Tā mājvieta ir pēdējos gados atkal jaunu elpu ieguvušais Rotterman kvartāls un veikals ir īstens igauņu dizaina šovrūms. Viss – sākot no mēbelēm un beidzot ar interjera priekšmetiem, aksesuāriem un še rodamajām tērpu kolekcijām, ir vietējo dizaineru radīts. Pārstāvēto brendu vidū ir gan Nüüd Ceramics – igauņu keramiķes Marianas Lānas (Mariana Laan) zīmols, kurš – lielākoties izmantojot porcelāna un betona apvienojumu, piedāvā dizaina objektus (vāzes, traukus u.c.), kas izceļas ar perfektu, teju atbruņojošu vienkāršību; gan modes brendi Amanjeda by Katrin Kuldma, Pohjanheimo, Piret Ilves, Kristiina Viirpalu, Jana Varkki, Ellen Richard un vietējo vidū iecientītais D'Difference bioorganiskās kosmētikas brends, kas tapis sadarbībā ar ārstiem, bioķīmiķiem un zinātniekiem. Katrā ziņā, labāku vietu, kur gūt priekšstatu par Igaunijas dizaina scēnā notiekošo un vienlaikus iegādāties jēgpilnus suvenīrus, grūti iedomāties. 

Rotermanni 14
www.tallinndesignhouse.com

07/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: