GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Labākā šokolāde· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Eko veikali· TirgusMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Raamatukoi« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · igaunija · Tallina · Kur iepirkties · Grāmatnīcas

Raamatukoi

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Teju visas Tallinas grāmatnīcas ieslēpušās lielo tirdzniecības centru paspārnē, vienīgi lietoto grāmatu veikali un antikvariāti izvēlējušies savrupāku esību. Raamatukoi* antikvariāts jau trīspadsmito gadu pašapzinīgi mājo vecpilsētā uz vienas no centrālajām gājēju ieliņām - Harju.
Raamatukoi
jūtams spēcīgs grāmatu putekļu un dzeltējuša papīra aromāts. Grāmatplauktos nelīdzeni rindojas dažāda izmēra pāršūtas, līmētas un citādi reanimētas grāmatu muguriņas. Citas te ar pavisam atļukušām kantītēm, citas - kafijas traipu un pirkstu nospiedumu izraibinātas, citas - piebārstītas novēlējumiem un mīlestības apliecinājumiem, bet kāda nejauši pakļuvusi zem četrgadīga mākslinieka zīmuļa vēziena un pirmajās lapās iemūžināta visa ģimene un suns...
Raamatukoi atsevišķa telpa veltītai arī literatūrai angļu, krievu un vācu valodā. Goda vietā - stikla vitrīnā, līdzās simtgadu vecai Bībelei, redzēsiet arī citu senu svēto grāmatu, proti, pavārgrāmatu.
Līdzās īsteniem grāmatu pasaules dārgumiem simtgadīgās, dziļās koka lādēs atradīsiet arī klasiskās mūzikas vinila plašu retrospekciju.

* „raamatukoi" - grāmatu tārps

 

Harju tn 1
www.raamatukoi.ee

 

07/2011


DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: