GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Labākā šokolāde· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Eko veikali· TirgusMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Reet Aus StudioLiina ViiraSfääRTrilliance by Karin E« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · igaunija · Tallina · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

Liina Viira

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Liina Viira

Liina Viira ir Igaunijas tērpu tradīciju moderna prezentācija, dizaineres Liina Viira unikālā adījumu dizaina salons.

Liina Viira apliecina adījumu neierobežotās iespējas gan no dizaina, gan pielietojuma skatpunkta. Liina Viira adījumi ir radoši, brīžiem šķiet teju jutekliski, moderni un pavisam tāli no klasiskās izpratnes par adītu džemperi, jaku, cepuri vai adītām biksēm. Atraktīva, taču praktiska apģērba cienītājām īsts atradums būs kolekcijas kleitas ar atsegtiem pleciem, muguras vai pat vēdera un sānu daļu, vai kleitas ar dekoratīvām detaļām, kas tērpu padara apjomīgu un interesantu.

Foto: Liina ViiraFoto: Liina Viira

Liina Viira jūs uz brīdi sajutīsities kā mākslinieka krāsu paletes centrā, kur visriņķī tiek jaukti krāsu laukumi un veidotas jaunas krāsu toņkārtas. Tad tā vien sakārojas kādu saadīto krāsu kumosiņu arī sev, un ja vēl zini, ka tas tik labi sildīs... Adījumos tiek izmantoti simtprocentīgi vilnas materiāli, daļēji tie radīti ar adāmmašīnas palīdzību, taču detaļas izstrādātas ar rokām.

Liina Viira telpas interjerā izmantoti Igaunijas industriālā dizaina kompānijas Keha3 griestu apgaismojuma risinājumi - ventilācijas cauruļu veidolā, kā arī daudzfunkcionāli plastikāta sēdekļi, kurus iespējams transformēt par sēdekli diviem vai ērtāku zvilni ar atzveltni, kurā iekārtoties jauki patērzēt ar pašu dizaineri Liina Viira.

Viņa jums noteikti paleposies ar savu vēsturisko čemodānu kolekciju, no kuras izbūvēta Liina Viira lete, kas reizē kalpo kā kumode. Bieži vien gan neesot viegli atcerēties, kurā koferītī kas noglabāts, toties caur šiem pītajiem, koka, ādas - dažādu laiku un stilu eksemplāriem, var izsekot teju visai šo ceļasomu modes attīstībai gadsimta gaitā. Tāpat dizainere priecājas par savu lielo lepnumu - Mazo Adatu*. Sarunas laikā jums noteikti nepaliks neievērota dizaineres dzirkstījošā personība, entuziasms un humora izjūta.

Lai gan Liina Viira dzimtas saknes ir Igaunijā, dizainere dzimusi un uzaugusi Stokholmā, tāpēc interesanti, ka viņas interese par igauņu kultūru un tradicionālo apģērbu veidojusies neklātienē. Tagad viņas zviedru-igauņu raksturu apvienojums atklājas tērpu krāsu eksplozijā, kas raksturīga igauņu tradicionālajiem tērpiem, taču to rāmjos notur zviedriem raksturīgais praktiskums un līniju vienkāršība.

*Mazā Adata 2011 (Väikese Nõela 2011) ir apbalvojums, kas tiek piešķirts Zelta Adatas 2011 (Kuldnõel 2011) - Igaunijas modes balvas ietvaros.

Müürivahe 36, Tallinn 

 

Foto:naiiv.eu

07/2011

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: