GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Milāna

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Bistro· Labākais saldējums· Panorāmas bāriKur iepirktiesMaršrutiInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

The Brisket MilanoFioraio Bianchi CaffeErba BruscaThe SmallCorsia del GiardinoArmani Hotel Milano bārsBrera Garden FloorRistorante La Sirenella di Arcieri PasqualeGiacomo ArengarioIl CrepaccioCafe RadetzkyL’Ombra de VinLa Rinascente gastronomijas stāvsLatteria San MarcoPasticceria SissiDa GiacomoPane e AcquaHomePizzeria del TicineseZerodueRinomata GelateriaAl Coniglio BiancoOfficina 12Casa BorellaLuca e Andrea« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Milāna · Kur paēst ·

Erba Brusca

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Erba Brusca

Brīnišķīga iespēja būt Milānā un laukos vienlaikus. Restorāns Erba Brusca (“asa zāle” -it.) atrodas Milānas dienvidos, kanālu rajonā, apmēram 20 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra, un piedāvā patiešām ekskluzīvu iespēju – baudīt maltīti, kuras sastāvdaļas nākušas turpat no blakus esošās dobes. Erba Brusca virtuvē izmantotie garšaugi un dārzeņi tiek audzēti turpat restorāna dārzā, savukārt viss pārējais sarūpēts no vietējiem fermeriem.

Foto: Erba Brusca

Ēdienkartei ir izteikts sezonas raksturs un atmosfēra nelielajā restorānā ir akurāt kā kādai jaunai, radošai ģimenei piederošās lauku mājās. Daļa galdiņu izlikti uz terases – tieši iepretim dārzam, kur dobēm pa vidu ir krāsaini atpūtas krēsli – kā radīti, lai pēc maltītes vēl dīki iekārtotos ar glāzi vīna. Un nodotos sarunām – arī par gastronomiju, jo, lai gan Erba Bruca virtuves pamatvērtības ir svaigums un nesamākslotība, tā vienlaikus ir arī pietiekami radoša, atļaujoties ne vienu vien neordināru garšu eksperimentu. Katrā ziņā – pārsteigums garantēts arī rūdītiem gardēžiem.

Foto: Erba Brusca

Lai pavāra meistarību izbaudītu pilnībā, iesakām izvēlēties tā dēvēto “balto ēdienkarti” - no četriem (30 eiro) vai sešiem ēdieniem (40 eiro). Apkalpošana ir lieliska un tas pats sakāms arī par vīnu izvēli. 

Erba Brusca Milan

Alzaia Naviglio Pavese, 286
20142 Milano, Italy
www.erbabrusca.it

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: