GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Milāna

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Bistro· Labākais saldējums· Panorāmas bāriKur iepirktiesMaršrutiInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

The SmallGiacomo ArengarioPane e AcquaHome« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Milāna · Kur paēst · Trendy

Pane e Acqua

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Pane e Acqua

Pie griestiem uz āķīšiem sakārtas salvetes, vienu sienu klāj gigantiskas zaļas porolona lapas, kas atgādina lekni sakuplojušus vīnogulājus. Citviet pie sienas ir spoguļi un sudraba paplātes. Teju katrs krēsls un galds ir atšķirīgi, turklāt gandrīz visi - nopērkami. Svečtura vietā - savu mūžu nokalpojusi, salocīta dakša, uzstutēta uz maza, balta šķīvīša. Viesmīlis iededz sveci un pasniedz ēdienkarti. Precīzāk, mazliet nolasītu Ernesto Ferrero romānu, kura sākumā ielīmētas dažas gastronomijai veltītas lappuses. Ēdienkaršu - daiļliteratūras bibliotēka Pane e Aqua ir gana plaša, piemērota visdažādākajām intelektuālām/gastronomiskām gaumēm. Restorāns Pane e Aqua jeb „maize un ūdens" ir daļa no galeristes Rosanas Orlandi (Rossana Orlandi) dzīvesstila impērijas Spazzio Rossana Orlandi. Klusā, rezidentālā rajonā, ārpus jebkādām tradicionālām tūristu takām, izbijušās rūpnīcas telpās tā durvis vēra 2008. gadā. Restorāna vietā savulaik bijis tabakas veikals. Kādreizējā patina pilnībā saglabāta, robusta, daudz pieredzējusi telpa, kur nekas nav apslēpts - ne elektrības vadi, ne stilizēts šļūtenes ritulis labierīcībās. Vien ikdienišķiem un šķietami savu mūžu nokalpojušiem priekšmetiem te piešķirta jauna un pilnīgi cita dzīve. Spontāna, eklektiska un vienlaikus fantastiski mājīga. Kārtējo reizi apliecinot, ka iedvesmas un pārsteiguma iespējas ir neierobežotas. Te neatradīsiet nevienu pašmērķīgu dizaina smukumpriekšmetu, vien lietas ar dvēseli. Turklāt interjers reizi gadā tiek mainīts - atbilstoši noskaņojumam un aktuālajām sajūtām.
Ne mazāk radoša ir arī restorāna ēdienkarte, atļaujoties ne vienu vien gastronomisku huligānismu tematikā itāļu virtuve. Arī par izejvielām te piedomāts īpaši - lielākoties tās tiek iepirktas no vietējiem fermeriem. Lai Pane e Aqua gastronomijas buķeti izbaudītu pilnībā, vislabāk izvēlēties septiņu ēdienu degustācijas ēdienkarti par 50 eiro. Lieliska apkalpošana un zinoši viesmīļi, kas sīku un smalki izstāstīs par visu, kas rodams uz šķīvja.

Via Matteo Bandello, 14
www.paneacqua.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: