GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Milāna

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Outlet veikali· Vintage· Dizains· MūzikaMaršrutiInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Wait and SeeSpazzio Rossana OrlandiCorso Como 10« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Milāna · Kur iepirkties · Koncepta veikali

Corso Como 10

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Corso Como 10

Līdz pat 1990. gadam te bija automašīnu rezerves daļu veikala pagalms, tagad leknā iekšpagalma dārziņā ieslēpusies kādreizējās itāļu Vogue un Elle redaktores, mākslas galeriju menedžeres un publicistes Karlas Sozāni (Carla Sozzani) stila impērija. Restorāns, bārs, kafejnīca, mākslas galerija, stila lietu un grāmatu veikals. Arī neliela trīs istabu viesnīca 3Rooms (skat. sadaļu, kur nakšņot). Īsteni metropoles dzīves stila džungļi, kuros ienirstot uzzināsiet visu šī brīža aktualitāšu kvintesenci. Savveida laikmetīgā dizaina un stila muzejs, kur viens eksponāts savā ekstrēmismā pārspēj otru. Konceptuāli radniecīgā Parīzes Colette vēriena ziņā jūtami atpaliek. Apmeklējums jāsāk ar stila veikalu, kur līdztekus visam šī brīža kulta brendu krējumam, rodama arī paša Corso Como kolekcija un jauno dizaineru tērpi. Īpaša vieta atvēlēta Karlas Sozāni favorītam Azzedine Allaia. Un, protams, viss pārējais, kas nu šādām vietām piedien - iespaidīga apavu kolekcija (sākot no Prada un beidzot ar Manolo Bhlanik), aksesuāri un dizaina priekšmeti.
Pagalma zaļajos džungļos ieaugušais restorāns ir ideāla vieta vieglām pusdienām. Virtuve ļoti dabiska un veselīga, īstens veģetārieša sapnis, kā rakstīts ēdienkartē - ēdami arī dekorējumā izmantotie ziedi. Vispirms kā komplimentu jums brūnā koka groziņā pasniedz svaigi sagrieztu fenheli, ar tikpat svaigi grieztiem burkāniem un redīsiem - īstens gastronomijas estēta sapnis. Fonā skan Corso Como mūzika, ar skaņdarbu klāstu var iepazīties ēdienkartē. Tās beigās rodama arī itāliešu - angļu gastronomijas vārdnīca. Tā teikt, atrodi pats - stilīga izklaide, lai nebūtu lieki jāapgrūtina viesmīle. Vēlams izvēlēties galdiņu „ložā ar skatu uz ienācējiem" un labākā stila izrāde Milānā garantēta - viss glancēto žurnālu lappusēs skatāmais te ir „dzīvajā".
Pēcāk vēlams doties uz augšstāvā esošo grāmatnīcu, kas dizaina, modes, mākslas un fotogrāfiju grāmatu izvēlē noteikti ir viena no labākajām Eiropā. To pašu var teikt arī par CD sadaļu - atradīsiet ne vienu vien pērli! Noteikti iegriezieties vēl arī mākslas galerijā, te bijušas personālizstādes teju visiem slavenākajiem mūsdienu modes fotogrāfiem, ekspozīcija regulāri mainās, katru reizi radot jaunu intrigu. Tiem, kas še vienreiz pabijuši, Corso Como kļūst par vietu bez kuras neviens Milānas apmeklējums nav pilnīgs, jo te vienkārši ir patīkami būt.

10, Como Corso

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: