GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Milāna

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēleKur paēstKur iepirktiesMaršrutiInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Town@House Street HotelMaison MoschinoHotel Straf« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Milāna · Kur nakšņot · Trendy

Hotel Straf

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Hotel Straf

Oriģināls autora dizains, maksimāli funkcionāls minimālisms un inovatīvi interjera risinājumi. Hotel Straf ir viena no pārsteidzošākajām Milānas dizaina viesnīcām, kas šķietami aukstajos un skarbajos materiālos spējusi radīt ļoti omulīgu gaisotni. Visticamāk tamdēļ, ka pat starp pulētā misiņa plāksnēm, akmeni, betonu, dzelzi un stiklu jūtams viena konkrēta cilvēka - Vincenzo de Cotiis - rokraksts. Viņš arī slavenā kulta zīmola Haute autors.
Hotel Straf paslēpies kādā mazā Milānas centra šķērsielā, pavisam netālu no Doma katedrāles un ir ļoti spilgta alternatīva tradicionālajai dizaina viesnīcu izpratnei. Viegli apdrupušas betona sienas, kaila cementa grīda un kāds deformēts metāla elements. Vislielāko pārsteigumu gan rada oriģinālās interjera detaļas, kas viesnīcas apmeklētājus pārsteidz ik uz soļa. Vai tā būtu stikla lēcām dekorēta siena, sašvīkāts stikls, vai arī pretenciozs sienas gleznojums - viss radīts tieši šai viesnīcai, tieši Hotel Straf raupjumam un elegancei. Līdz pat sīkākajai detaļai, dabiskā lina audeklus un keramiku ieskaitot.
No pluksten 18.00 līdz 19.00 vakarā viesnīcas bāru pārņem laimīgā stunda, kad dzērienu cenas kļūst krietni vien draudzīgākas un uzkodas ir par brīvu - salāti, maizītes, marinēti dārzeņi, olīvas, čipsi un citi našķi. Te vienmēr ir dzīvīga un garšīga atmosfēra. Un kā gan ne, ja sanākušie kā tādi zvirbuļi okupējuši ārpusē uz ielas saliktos mīkstos matračus. Vienkārši zvilni un baudi!

Cenas no 240 eiro

Via San Raffaele 3, Milan, 20121 Italy
Tel.: +39 02 805081
info@straf.it
www.straf.it

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

kristine alksne

Apmeklēja: 10.03.2010

ja nogurdina dargas cenas iesaku arii tikai ieiet un paskatities!!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: