GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Roma

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Labākā šokolāde· Antikvariāti· Parfīmi· Mode, aksesuāri· Grāmatnīcas· Vintage· DizainsMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Volpetti« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Roma · Kur iepirkties ·

Volpetti

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Volpetti

Ja vēlaties vislabāko no labākā, kas audzis un ražots Itālijā – gardēžu veikaliņš Volpetti ir īstā adrese, kurp doties. Tas atrodas Testaccio rajonā, kurš pie sava nosaukuma ticis, pateicoties leģendārajam Testaccio kalnam, savulaik populārākajai Romas impērijas atkritumu izgāztuvei. 36 metrus augstais kalns sastāv no vairāk kā 53 miljonu māla krūku lauskām, kas te tika izmestas pēc tam, kad uz imperijas galvaspilsētu tajās bija atceļojusi olīveļļa, vīns, kvieši u.c.

Kaut Volpetti ir neliels, tas ir visdažādāko produktu pārpilns kā īstena dārgumu lāde. Lieliska olīveļļu, sieru, salami, prošuto, pastu u.c. produktu izlase no visdažādākajiem Itālijas reģioniem. Volpetti 1973. gadā atvēra divi brāļi no Umbrijas un kā jau īsteni ģimeniskā uzņēmumā – visu jums te iedos pagaršot, izstāstīs un izrādīs. Atliek vien atcerēties, kālab šurp esat nācis un nesteidzīgi – izbaudot iepirkšanos kā procesu, izvēlēties.

Via Marmorata 47
www.volpetti.com

 

11/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: