GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Roma

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Labākā šokolāde· Antikvariāti· Parfīmi· Mode, aksesuāri· Grāmatnīcas· Vintage· DizainsMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

S.a.i.d« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Roma · Kur iepirkties · Labākā šokolāde

S.a.i.d

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

S.a.i.d

Vieta, kur stāsts par Villiju Vonku top dzīvāks par dzīvu – arī, ja laiks, kad ticējāt pasakām, šķiet sen izplēnējis skarbās pieaugušo pasaules krāsmatās. S.a.i.d ir šokolādes mīļotāju leiputrija – veikals un restorāns izbijušā 1920. gadā celtā šokolādes fabrikā. Savulaik te tiešām tikusi ražota šokolāde un to laiku zīmes joprojām manāmas atjaunotās fabrikas interjerā. Kaut vecās mašīnas sen apklusušas un šodien vairāk kalpo kā interjera elements. Tāpat kā senās metāla formītes, kas tagad grezno restorāna sienu, bet kurās reiz tikuši izlieti visi iespējamie šokolādes brīnumi. Te atrodoties vienubrīd pat īsti nesaproti, kur esi – šokolādes muzejā, darbnīcā vai kādā brīnumainā saldumu templī. Veikala piedāvājumā ir visu iespējamo veidu šokolāde, tās noformējumam iemiesojot elegantu patinas sajūtu. Brīnišķīga vieta hedoniski saldu un mazliet sentimentālu dāvanu iegādei.

S.a.i.d atrodas Romas San Lorenco rajonā, kurš pazīstams ar savu proletārisko pagātni, bet pēdējos gados iemantojis "mūžīgās pilsētas" alternatīvās kultūras  epicentra auru – pateicoties aktīvai studentu dzīvei.  Pilnīgi citāda Romas sajūta – ar kolorītām lētām ēstuvēm un grafiti krāšņotām fasādēm.

Via Tiburtina, 135
www.said.it

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: