GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Roma

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Labākā šokolāde· Antikvariāti· Parfīmi· Mode, aksesuāri· Grāmatnīcas· Vintage· DizainsMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Alternatives GalleryEleonoraDegli EffettiCatello D'Auria« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Roma · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

Alternatives Gallery

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Alternatives Gallery

Uz spoži nevainojamā klasiķu – Cartier, Bvlgari, Tiffany u.c. fona, konceptuālajām rotām vienmēr piemitusi mazliet nepieradinātu dumpinieku aura. Tās nemitīgi izaicina klasiskos priekšstatus par skaistuma ideāliem un juveliermākslas kultivēto saldās dzīves mirāžu, rotu veidolā nesaudzīgi reflektējot par pasauli un vērtību sistēmu mums apkārt. Par to iedvesmas avotu var kļūt jebkas - mitoloģija, literatūra, mūzika, inženiertehnoloģijas, ekoloģija, zaļais dzīvesveids, politika, māksla utt. Un arī to izejmateriāls var būt jebkas – amerikāņu dizainers ROY, piemēram, 1993. gadā radīja rokassprādzi no „sagrieztas” STOP zīmes, izrotājot to ar briljantiem un sudrabu. Turklāt tās nemitīgi uzdod jautājumus, tādējādi gandrīz nepārtraukti koriģējot priekšstatu, kas ir un var būt rotaslieta.

Nelielā Alternatives Gallery, kuras mājvieta ir maza šķērsiela Romas vēsturiskajā centrā, jau kopš tās atvēršanas brīža – 1997. gadā, bijusi viens  no konceptuālo rotu virziena lielākajiem atbalstītājiem. Tās piedāvājumā rodami šī brīža labāko un inovatīvāko konceptuālo rotu mākslinieku darbi, galerijai sadarbojoties gan ar klientiem, gan kolekcionāriem un kultūras institūcijām. Te regulāri notiek izstādes un galerija piedalās arī dažādos starptautiskos izstāžu projektos. Kopā ar grupu mākslinieku 2004. gadā tā izveidoja arī pirmo Itālijas laikmetīgo rotu asociāciju.

Via D'Ascanio, 19

www.alternatives.it

11/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: