GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sardīnija

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Hotel Su Gologone restaurant, Gologone, OlienaRistorante Aquatica Marina Club, AlgheroAl Tuguri, AlgheroIl Pavone, AlgheroPetra Segreta restaurant, netālu no OlbiaLa Pinta, Porto RotondoGastronomia Belvedere, Abbiadon, Costa Smeralda« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Sardīnija · Kur paēst ·

Il Pavone, Alghero

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Il Pavone, Alghero

Restorāns Il Pavone (pāvs) ir viens no iecienītākajiem Alghero gardēžu pieturpunktiem un jau iemantojis klasiķa statusu.  Elegantajā interjerā acīs iekrīt uz spoguļa uzgleznotais pāvs – īpašnieka kaislība esot Persija un tā iedvesmojusi arī restorāna nosaukumu.

Restorāns ir neliels, tālab galdiņu labāk ieteicams rezervēt savlaicīgi. Piedāvājumā ir gan degustācijas ēdienkarte (40-50 eiro), gan arī klasiskais menu ar gana plašu pastu, zivju un gaļas ēdienu klāstu.  

Il Pavone ir arī viena no adresēm, kur baudīt slaveno Alghero omāru. Šejienes apkaimē mītošie omāri ar mazajām spīlītēm tiek uzskatīti par pasaulē īpašākajiem un gardākajiem, izceļoties ar sevišķi maigu gaļu. Turklāt, jums vienmēr tiks servēts tā rīta loms – novārīts sālsūdenī un pasniegts tomātu, sīpolu, bazilika, citronu un olīveļļas marinādē. Milzīgajā šķīvī omārs tiek pasniegts jau sadalīts, kas, nenoliedzami, tīkami atvieglo tā baudīšanas procesu. Tiesa, jārēķinās, ka lēts šis prieks nebūs – Alghero piekrastes omāri ir ne tikai vieni no pasaulē garšīgākajiem, bet arī dārgākajiem. (četri omāri trim personām - 130 EUR). Citādi cenu politika Il Pavone ir pietiekami draudzīga un arī vīnu izvēle – lieliska.

Piazza Sulis n. 3, 07041 Alghero
www.ristoranteilpavone.com

05/2013

 

05/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: