GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sardīnija

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero Tenuta Pilastru, ArzachenaPetra Segreta, netālu no OlbiaCento Ulivi, Golfo AranciSu Gologone, Gologone, Oliena« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Sardīnija · Kur nakšņot ·

Cento Ulivi, Golfo Aranci

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Cento Ulivi, Golfo Aranci

Mazi, šarmanti b&b nav Sardīnijas raksturzīme, tālab Cento Ulivi šajā ziņā ir īstena pērle. Nelielā piecu istabu naktsmītne atrodas Costa Smeralda dienvidu galā, vien 12 kilometru attālumā no Olbia lidostas. Kaut Holivudas zvaigžņu ēna un Berluskoni uzdzīves spožums un posts Costa Smeralda padarījis par īstenu tūristu slazdu, kuram vietējie lielākoties met līkumu, Cento Ulivi neko no tā visa nejutīsiet. Visapkārt ir relaksējoša, teju vai glāstoša lauku un kalnu panorāma, tā vien gribas iekārtoties istabas terases zvilnī un iegrimt grāmatā vai apkārtnes krāsās un smaržās. Absolūta urbānās dzīves nogurdināto oāze. Cento Ulivi saimniece Ivania ir milāniete, kura, nespēdama vairs savu dzīvi iedomāties bez Sardīnijas krāsām un miera, pārdevusi divus savus Milānas veikalus un atvērusi še b&b. Katra no istabām ir atšķirīga, izturēta baltos toņos, ar vieglu Provansas stila piešprici. Padomāts ir par katru detaļu – līdz tādam svarīgam sīkumam kā dvieļu (peldkostīmu) žāvētājs vannasistabā. Brokastis rītos tiek servētas uz terases pie baseina – iepretim zālienā rimti līgojas šūpuļtīkls un skraida saimnieces suņi, kas, neraugoties uz savu izmēru, ir neticami draudzīgi.

Cento Ulivi atrašanās vieta ir ideāla gan tiem, kas vēlas iepazīt šarmantos iekšzemes ciematus, gan pludmaļu apsēstajiem – šajā reģionā to ir vairāk kā 110... Turklāt nepilnas stundas brauciena attālumā atrodas arī Palau osta, no kuras atiet prāmis uz Maddalena salu arhipelāgu. Bet vēl mazliet tālāk – Santa Teresa, no kuras ar prāmi apmēram stundas laikā varat nokļūt Korsikā. 

Via Sa Curi 4

07020 Golfo Aranci

Province of Olbia – Tempio

www.bbcentoulivi.it

05/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: