GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sardīnija

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero Tenuta Pilastru, ArzachenaPetra Segreta, netālu no OlbiaCento Ulivi, Golfo AranciSu Gologone, Gologone, Oliena« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Sardīnija · Kur nakšņot ·

Petra Segreta, netālu no Olbia

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Petra Segreta, netālu no Olbia

Kad pa viegli izdangātu zemes ceļu, kurš līkumu līkumos ved šķietamā nekurienē, tiekat līdz kalna galam, daudz vairāk par aaahhh neviltotā pārsteigumā diezin vai izdvest spēsiet. Petra Segreta atrašanās vieta ir teju neticama – pārskrējis klintīm, ziedošām kalnu pakājēm un jūras zilumam, acu skats atduras Korsikā. Panorāmas un stila ziņā šī noteikti ir viena no īpašākajām Sardīnijas naktsmītnēm – tās īpašnieki ir pazīstams Romas pavārs Luigi Bergeretto un viņa sieva arhitekte Rossella. Viesnīcā ir 24 istabas, to interjeram iemiesojot elegantu, mazliet rustisku luksusu – ar terakotas flīžu grīdām, atsegtām griestu sijām un ēnainām terasēm. Taču īstā šīs vietas burvība nenoliedzami ir elpu aizraujošā panorāma un veids, kā tā izspēlēta ainavu arhitektūrā – līdz pat tādai šķietami pašsaprotamai detaļai kā koka soliņam plaša zālāja malā, kur vienkārši sēdēt un vērot jūru... Jeb ieejai spa, kuru veido šaura taka starp gigantiskiem akmens bluķiem, kas atgādina par laiku, kad viesnīcas vietā te vēl bija tikai laukakmeņu nosēts kalns.

Petra Segreta ir arī lielisks restorāns, kurš pieejams arī tiem, kas še nenakšņo un noteikti iekļaujams Sardīnijas gastronomijas galamērķu sarakstā. Savukārt peldbaseins ir apsildāms (23 C), tādējādi padomājot arī par tiem, kuru atvaļinājums nelāgi iekritis ne tik saulainais dienās.  

Strada Buddeu

San Pantaleo Province of Olbia Tempio

www.petrasegretaresort.com

 

05/2013

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: