GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sardīnija

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero Tenuta Pilastru, ArzachenaPetra Segreta, netālu no OlbiaCento Ulivi, Golfo AranciSu Gologone, Gologone, Oliena« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Sardīnija · Kur nakšņot ·

Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero

Wine Resort Leda d'Ittiri ir naktsmītne – galamērķis. Lielisks pieturpunkts tiem, kas vēlas tikt tuvāk Sardīnijas dvēselei, ne tikai izslavēto balto smilšu pludmaļu virskārtai. Nelielā sešu istabu vīna viesnīca ir divu uzņēmīgu sieviešu – iepriekš tūrisma industrijā strādājušās Annas Marijas Delitalas  (Anna Maria Delitalas) un viņas mātes, augstdzimušas sardīniešu ģimenes atvases Antonellas Ledas d'Ittiri (Antonella Leda d'Ittiri) ideja. Savulaik šī teritorija bijusi daļa no fašisma periodā lauksaimniecībai pielāgotās zemes, kuras apgūšanai te tika izmitināti itāļi no “kontinenta”, taču vēlāk tā tika pamesta novārtā. Ģimene 18 hektāru lielo īpašumu iegādājās 90. gados. Tā viena daļa atvēlēta olīvkokiem (kopumā 2700), savukārt otra – vīnogulājiem.

Foto: Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero Foto: Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero Foto: Wine Resort Leda d'Ittiri, Alghero

Wine Resort Leda d'Ittiri atrodas netālu no Alghero, taču vienlaikus pilnīgos laukos – Porto Conte dabas parka pievārtē. Ēka, kas tagad pielāgota viesu vajadzībām, savulaik bijusi tipiska šī reģiona lauku ēka, kuras iemītnieki dzīvojuši augšstāvā, savukārt pamatstāvā bijis stallis un lauksaimniecības piederumu noliktava. Tagad tās vietā ir divistabu apartaments (suite), kura terase teju atduras vīnogu laukā. Nelielas šarmantas terases ir arī divām augšstāva istabām Double Superior un Junior Suite. Interjers ar reģionam raksturīgajām mēbelēm un vieglu franču stila piešprici rada tīkamu mājas sajūtu. Piedomāts ir pie katras detaļas un arī laikmetīga komforta – visās istabās ir nevainojama ātruma bezvadu internets. Naktsmītnes teritorijā atrodas arī peldbaseins, savukārt tās grāmatplaukts ir pārpilns Sardīnijas tradīcijām veltītām grāmatām.  Annas Marijas zināšanas vietējās kultūras dzīves un gastronomijas līkločos ir teju enciklopēdiskas. Arī brokastis viesiem rītos gatavo viņa pati, tādējādi piešķirot vēl lielāku privātuma sajūtu un kādu mirkli ļaujot jums pat sirreāli noticēt, ka ciemojaties labu paziņu ģimenes mājās.

Līdzās naktsmītnei Wine Resort Leda d'Ittiri piedāvā arī divu stundu vīna un olīvu tūres ar neiztrūkstošo degustāciju noslēgumā.

Loc. Arenosu 23

07041 Alghero Fertilia

www.ledadittiri.it

 

05/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: