GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Venēcija

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Īsts atradums· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Outlet veikali· Dizains· Vīns· TirgusLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Sermoneta GlovesGualtiMax Mara« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · itālija · Venēcija · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

Gualti

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Gualti

Ja Pegija Gugenheima ar visu savu uzticamo četrkājaino draugu ģimeni nebūtu citos mākslas laukos, visticamāk nelielo Gualti veikalu viņa būtu izpirkusi tukšu. Vēl vairāk - dizainers jau sen būtu viņas favorītu pulkā un tieši viņa sirreālās rotas patronese izvēlētos bohēmiskām ballītēm uz Palazzo Venier dei Leoni terases. Nelielais, viscaur baltais veikaliņš ir īstena sapņu oāze. Rotas skulptūras - darinātas no īpaši apstrādātiem sveķiem un citiem high tech materiāliem, kas vien Gualtiero Salbego šķituši piemēroti savu radošo sapņu realizācijai. Brošas, piespraudes, gredzeni, kaklarotas... Vieglas, gaisīgas un caurspīdīgas tās šķiet pat spējīgas lidot. Taču trauslums ir tikai mānīgs, patiesībā tās ir ļoti izturīgas un elastīgas. Kā apgalvo pats mākslinieks, to sirreālās, dabas motīvu inspirētas formas savā ziņā ir „ķermeņa robežu paplašinājums".
Nesen Gualti kolekciju papildinājušas arī šalles un apmetņi - skulpturāli mākslas darbi no sīki plisēta tafta vai organzas. Jeb apmetnis no vārītas vilnas, kurā iestrādātas sīkas tērauda stieplītes, atgādinot lagūnas viļņus vai milzu medūzu.... Kolekcijā ir arī zīda vakara kurpes (tās iespējams arī individuāli pasūtīt).

Dorsoduro
Rio Tera Canal 3111

www.gualti.it

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: