GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Maskava

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Vietējais kolorīts· Kur iedzert vīnu· Naktsdzīve· Must-VisitKur iepirktiesVērts zinātInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Tehnikum bistroLavkaLavkaVoronezhDizengof 99Uilliam'sGrand Cafe Dr. JhivagoUgolёkMedeleev BarRekaPivbar KamchatkaCarabasBolshoiKaravaeviMari VannaElectrosvetKalina BarVarvarySoho RoomsPresnja CafeWall Street BarSolyankaNobuBocconcino1812SemifreddoAcademiyaChapurinBarMaison BaccaratRitz CarltonKrizis ZhanraH.L.A.M.Petrovich ClubKlubs PropagandaDenis Simachev veikals - bārsRed BarBar 30/7Rakhat LukumYolki PalkiDom LiteratorovGlavpivtorgBarashkaVogue CaféGalereyaBosco CaféThe MostBonMaison CaféTurandotPushkin« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Maskava · Kur paēst ·

LavkaLavka

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

LavkaLavka

Ne viens vien maskavietis jums apstiprinās, ka Krievijas metropole pēdējos gados ir ļoti mainījusies. Palikusi vienkāršāka vai, ja gribat – hipsterīgāka, un sajūtu ziņā tuvāka Sanktpēterburgai. Izņemot atsevišķus ekstrēmus gadījumus, te vairs nav modē plātīties ar miljardiem un rīkot skaļus pasākumus, kur galdiņu var rezervēt par 10 000 dolāriem. Tā vietā jaunie atslēgas vārdi ir “atmosfēra”, “patiesums” un “dvēseliskums.” Tiesa, vietējie atzīst arī, ka nav līdz galam pārliecināti par šodienas Maskavas autentiskumu, jo daļai ideju kājas acīmredzami aug Eiropas metropolēs. Un līdzko pasaulē uzvirmo kāda jauna tendence – apģērbā, frizūrās, dzīvesstilā, tā uzreiz manāma arī Maskavas ielās. Lai kā arī nebūtu, Maskava nenoliedzami ir kļuvusi viesiem draudzīgāka. Un šķietami eiropeiskās oāzes, kas te sazēlušas pēdējos gados, tikai piešķir pilsētai mājīgumu. Turklāt nav jāuztraucas, ka tā zaudēs identitāti, jo, lai arī kādas vēsmas un ietekmes gaisā nevirmotu, tajās klātesošs ir vietējais kolorīts. Spilgts pieturpunkts, kur par to pārliecināties, ir LavkaLavka - jaunās krievu virtuves restorāns, kas darbojas pēc fermeru kooperatīva principa. LavkaLavka sadarbojas ar zemniekiem un mazajiem ražotājiem visplašākajā Krievijas ģeogrāfijā, un visam, kas nonāk uz jūsu šķīvja, ir skaidri definēta izcelsme. Piemēram, piemēram brieža gaļas tartars no Irinas Bogomoļnijas zemnieku saimniecības Krasnojarskā utt. Ēdienkartē atradīsiet gan Volgas līdaku, gan pīli no Voroņežas, arī tādu šķietamu klasiku kā borščs, taču laikmetīgā izpildījumā. Kā rakstīts restorāna mājas lapā: “Mēs nemēģinām atdzīvināt 18. gadsimta virtuvi, bet gan saglabāt un cienīt tradīcijas savā ikdienas darbā. Mūsu laika skala ignorē 20. gadsimta gastronomiskās degradācijas tendences Krievijā. Mēs gatavojam it kā nekas tāds nebūtu noticis un virtuves attīstība būtu notikusi dabiski.”

LavkaLavka valdošā atmosfēra ir tā konceptam atbilstoša – raupji rustiska, ar atsegtām ķieģeļu sienām, koka galdiem un sarkaniem kastroļiem lampu vietā. Ēdiens tiek pasniegts uz koka dēlīšiem, blakus manam galdiņam podos aug ģerānijas un dažādi garšaugi. Savukārt ēdienu gaidot var palasīt vietējo LavkaLavka avīzi, ne jau šādu tādu lapeli, bet nopietnu izdevumu – ar stāstiem par reģioniem, no kuriem tie nākuši, receptēm un dažādiem citādiem interesantiem faktiem. Blakus restorānam ir arī veikaliņš, kur to, ko nepaguvāt pagaršot, varat iegādāties un pagatavot mājās. Interesanti, ka noslēpusies pagalmā, LavkaLavka atrodas vienā no glamūrajām pilsētas ielām – Petrovkā.

Petrovka ul., 21
lavkalavka.com

10/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

fade

Tel/whatsapp: +229 61 82 42 84

Grand spécialiste du retour affectif de l'être aimé

JE SUIS UN GRAND SAUVEUR DANS LE MONDE ET EN AFRIQUE.
Je résous tous les problèmes même les cas les plus désespérés.
voici mes spécialités :
_Désenvoutement._Tarots divinatoires.
_Problèmes de femmes un d'homme.
_Problèmes de travail ainsi que d'argent..
_Rituel être amoureux de quelqu'un ou quelqu'une pour être heureux .
_Réussir sa vie en générale et être heureux éternellement
_Guérison de l’impuissance sexuelle
_Protège contre n'importe quel accident_Contre sorcellerie
_Avoir facilement de travail et briser totalement les chaîne de Chômage
_Etre aimer au travail par le directeur et les clients
_Avoir d’enfant et être heureux éternellement dans le couple
_Rituel de retour de vos partenaires quelque soit la duré de votre séparation.
_Rituel de chance pour tout vos problèmes de vie.
_La réconciliation de votre couple qui vous à quitté quelque sois la duré de votre séparation.
_Faire garder votre couple pour vous jusqu'à éternité de votre vie.
_Le grand retour d'affection de vos partenaire qui vous quitté quelque sois la duré de votre séparation.
_Avoir vite vos permis de conduit avec des rituels rapides.
_Avoir vite vos diplôme d'étude et réussit à tout les examens d'étude de fin d’année avec des rituels rapide .
_faire révenir un etre humain c'est rapide, avoir une bonne rélaction
Veuillez bien vouloir me contacter si vous êtes dans le besoin, je suis aussi prêt a vous aider quelque soit le problème que vous avez.
Grand Voyant Marabout
voici mes contacte
Tel/whatsapp: +229 61 82 42 84
tel/viber:+229 61 82 42 84
tel: +229 61 82 42 84
Email:hebiossomaitre@gmail.com
https://maitrefade.wixsite.com/retour-affection

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: