GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Maskava

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Vietējais kolorīts· Kur iedzert vīnu· Naktsdzīve· Must-VisitKur iepirktiesVērts zinātInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Bolshoi1812Maison BaccaratBonMaison CaféTurandotPushkin« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Maskava · Kur paēst · Stila krējums

1812

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

1812

1812 ir zīmīgākais gadskaitlis visā Krievijas vēsturē - tiek sakauts Napoleona vadītais karapulks un cara impērija piedzīvo savus ziedu laikus. Maskavas ugunsgrēka laikā daļēji tiek nopostīta arī Mescherskaya princeses muiža, taču ģenerālis Orlovs tās vietā uzbūvē jaunu savrupnamu. Te izklaidējas augstāko aprindu pārstāvji, bauda neticamu greznību, izcilus ēdienus un dzērienus. Ne gluži kā zeltā slīkstošais Turandots, tomēr pretenciozitātes netrūkst arī vēsturiskajā ēkā ierīkotajam 1812. Restorāns ir Aleksandra Dvorkina lolojums un tā interjerā netrūkst ne sniegbaltu kolonnu, ne ģipša skulptūru, ne samta mēbeļu. Turklāt tas vēl nav viss! Sienas rotā krievu armijas karogi un oficieru zobeni, bet uz otrā stāva telpām ved plašas trepes mežģīņotām metāla margām. Katra mazākā detaļa liek nojaust par milzu līdzekļiem, kas te ieguldīti. Sākot no sudraba galda piederumiem un izsmalcināto porcelānu, beidzot ar īpašos formas tērpos ģērbtiem viesmīļiem. Viss veidots tieši tā, lai atbilstu labākajiem 19. gadsimta luksusa standartiem. Brīžiem pat šķiet, ka pārspīlēti, krāšņajā pagātnes jūklī zaudējot patieso autentiskumu.
Tomēr tradicionālā cara laika virtuve te ir lieliska, un cenu līmenis pielīdzināms Puškinam. Zupa vidēji 5-8Ls, otrais ēdiens - 15-25Ls un vairāk. Viesu vidū gan pārsvarā manīsiet tikai biznesa eliti un ārzemniekus, radošā inteliģence šādās vietās tomēr ieklīst pārāk reti. 1812 vērts izvēlēties kādam īpašam vakaram vai arī tad, ja vienkārši sakārojas bezizmēra krievu greznība. Izcila apkalpošana.

6 Sadovaya-Kudrinskaya
Tel: +7 (495) 697 3600, +7 (495) 697 5055

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: