GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Maskava

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Vietējais kolorīts· Kur iedzert vīnu· Naktsdzīve· Must-VisitKur iepirktiesVērts zinātInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Bolshoi1812Maison BaccaratBonMaison CaféTurandotPushkin« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Maskava · Kur paēst · Stila krējums

Maison Baccarat

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Maison Baccarat

Kad 2003. gada oktobrī Parīzē tika atklāts leģendārā franču kristāla ražotāja Baccarat nams Maison Baccarat, tas kļuva par vienu no centrālajiem Parīzes tā rudens notikumiem. Un dizaina svētceļojuma objektu vienlaikus, jo Maison Baccarat, kas sevī ietver muzeju, veikalu un restorānu Crystal Room Baccarat, interjera autors ir neviens cits kā franču dizaina huligāns Filips Starks. Restorāna interjera centrālajam objektam - kristāla lustrai, togad izraisot teju lavīnas efektu interjera modē.
Šā gada 29. februārī ar vistiešāko Starka līdzdalību Maskavā durvis vēra Parīzes Maison Baccarat brālis. Ja Parīzē Baccarat nams atrodas vēsturiskā, savulaik pazīstamiem mākslas patroniem un kolekcionāriem piederējušā ēkā, kuras viesistabā savulaik pabijis gan Bunjuels, gan Dalī, gan Mens Rejs, Maskavas Maison Baccarat iekārtots izbijušā, 18. gadsimtā ar īpašu Pētera Lielā dekrētu atvērtā aptiekā. Krievijas un Baccarat stāsts ir jau vairākus gadsimtus ilgs - tā pirmsākumiem saistoties ar 1860. gadu. Viens no kaislīgākajiem Baccarat kristāla cienītājiem bijis Krievijas cars Nikolajs II.
Starks kārtējo reizi ļāvis vaļu fantāzijai, pārvēršot kādreizējo aptieku sirreālā kristāla pilī. Savukārt restorānā saimnieko franču pavāri David Desseaux un David Hemmerlé, ēdienkartē piedāvājot franču un krievu virtuves fusion. Kā ziņo Krievijas prese, Starks Maskavā sagaidīts superzvaigznes cienīgi. Jāpiebilst, šis ir jau otrais starktūrisma objekts Krievijas metropolē, pirmais ir 2006. gadā atvērtais restorāns Bon.

19 - 21 Nikolskaya Street

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: