GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Maskava

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Vietējais kolorīts· Kur iedzert vīnu· Naktsdzīve· Must-VisitKur iepirktiesVērts zinātInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

RekaPivbar KamchatkaCarabasVarvaryNobuVogue CaféGalereyaBosco CaféThe Most« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Maskava · Kur paēst · Trendy

Nobu

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Nobu

Japāņu šefpavāram Nobujuki Matsuhisam un Holivudas aktierim Robertam de Niro piederošās restorānu ķēdes jaunākā atvase Maskavā tika atklāta 2009. gada 9. aprīlī, kļūstot par sezonas aprunātāko jaunumu. Pasaulē atrodami pavisam 23 Nobu restorāni, no kuriem pirmais dienasgaismu piedzīvoja Ņujorkā, trīs gadus vēlāk iegūstot Mišelina zvaigzni. Šodien Nobu kļuvis par planētas lielāko restorānu ķēdi, kas piedāvā augstākās kvalitātes jauno japāņu gastronomiju (ar rietumu un Dienvidamerikas piešprici). Nav ne mazāko šaubu, ka līdzvērtīgs saviem priekšgājējiem ir arī Maskavas restorāns. Uz tā atklāšanu vien bija ieradušies biznesa sabiedrības lielākie dūži, miljonāru un Crocus Group vadītāju Aras Agalarovu ieskaitot. Viņš arī viens no Maskavas Nobu līdzfinansētājiem.
Restorāns atrodas Agalarovam piederoša luksus apartamentu nama ceturtajā stāvā un iemieso sevī labākās Nobu tradīcijas. Laikmetīgs minimālisms un klasiska japāņu estētika vienuviet. Tumši brūnu un perlamutra toņu krāsu palete, interjerā bagātīgi izmantoti dabiskie materiāli - koks, akmens un pat bambusu stumbri pie ieejas durvīm. Pārsteidzošākā ir gaismas ķermeņu saspēle, kas neatstāj vienaldzīgos un, tā vien šķiet, atdzīvina visu, kas te atrodas. Tā kā citviet pasaulē Nobu iecienījis gan Toms Krūzs, gan Parisa Hiltone un Bekhemu pāris, nav ne mazāko šaubu, ka arī Maskavas restorāns ap sevi pulcēs ne mazumu vietējo šovbiznesa spīdekļu.

B. Dmitrovka St, 20
Tel: +7.495.645.3191
Fax: +7.495.629.5932
contact@noburestaurants.ru
www.noburestaurants.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: