GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Sanktpēterburga

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Lietas, kas jāizdara« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Sanktpēterburga · Lietas, kas jāizdara ·

Lietas, kas jāizdara

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

- NOTEIKTI IZBRAUCIET AR KUĢĪTI. Sanktpēterburgā, tāpat kā Venēcijā, jābauda ūdens klātbūtne - upes un daudzo kanālu tīklojums. Vēlams izbraukt vismaz divas reizes. Pirmo - ar kārtīgu tūristu kuģi gida pavadībā. Tiesa, ne pārāk lielu, lai cilvēku burzma netraucētu saklausīt gida teikto. Tas ir diezgan nogurdinošs, taču ideāls variants, kā iepazīt Sanktpēterburgu, ja šai pilsētā esat pirmo reizi. Skaistākās Ņevas un kanālu krastos esošās pilis, baznīcas tālumā - tas viss no upes izskatās pavisam citādi nekā klīstot pa Pēterburgas ielām. Turklāt informācijas bagāža, ko uzkrāsiet brauciena laikā, ir iespaidīga. Vasarā gan ieteicams izbraukt agrāk no rīta - vai vakarpusē, kad nav tik karsts.

Foto: Lietas, kas jāizdaraFoto: Lietas, kas jāizdara

Otrreiz dodieties pavisam romantiskā braucienā ar kādu no mazajiem kuģīšiem. Bez gida, steigas - lēni un mierīgi, ar skatienu glāstot graciozos Sanktpēterburgas namus. Ideāls veids, kā dodoties projām atvadīties no šīs pilsētas - baudot šampanieti vai labu vīnu un saulrietu. Tā ap astoņiem, deviņiem vakarā.

- JA SANKTPĒTERBURGĀ ESAT PIRMO REIZI, laba iespēja gūt priekšstatu par pilsētu un tās galvenajiem kultūrvēstures objektiem ir izbrauciens ar jauno city tour divstāvu autobusu. Maršrutā ir deviņas pieturas un tas ietver visus galvenos tūrisma objektus - no Īzaka katedrāles līdz kreiserim Aurora. Vienlaikus piedāvājot arī ļoti labu ekskursiju, ko sastādījusi viena no pazīstamākajām Sanktpēterburgas vēsturniecēm. Biļetes var iegādāties autobusā un tās derīgas 24 stundas.

Foto: Lietas, kas jāizdara

- NOTEIKTI APMEKLĒJIET KĀDU NO MARIINSKY (1, Teatralnaya Square) TEĀTRA IZRĀDĒM vai koncertiem jaunajā koncertzālē (20, Pisareva Street). Mariinsky Theatre dibināts 1860. gadā un ir viens no spožākajiem pasaules operteātriem. Koka apdare, fantastiska akustika un augstākā muzikālā kvalitāte. Līdzās tam apmeklējuma vērta ir arī Šostakoviča vārdā nosauktā koncertzāle (Shostakovich Philharmonic Hall) ar izcilu arhitektūru (Mikhailovskaya Street 2).

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: